Predsjednik Srbije Boris Tadić prima samo plaću od 1400 eura
Boris Tadić ne posjeduje nekretnine i automobil, nema ušteđevinu te živi u službenom stanu.
Komentari 16
Kako im se smanjuje drzava, razmjerno smanjuju i placu predsjedniku, nista cudno!
Kako to da objavljujete kolike su plate političara iz drugih zemalja , a ne objavljujete kolika je Josipovićeva ili Jacina, očigledno je najveća hrvatska razonoda zavlačenje nosa isključivo u tuđu bulju, a jes tuđe je uvek slađe !
Ovo je takva patka da to može vjerovat samo naivac. Nema političara, danas, koji ide u politiku zbog interesa naroda ,nego zbog svojeg dupeta. I kod nas i u srbiji i u Eu. Ovo je vjerovatno upriličeno da sirotinju u srbiji utješi, \"kao ni precednik nema velke pare, što bi mi imali\".
Istina je za ovog zgubidana da ga nema u korupcionaškim aferama.Ali zato njegovi najbliži saradnici imaju para što normalan čovek ne bi zaradio ni za 1000 života. Do juče nije imao pas zašta da ih ujede a danas imaju akcije u bankama na desetine miliona evra,i po nekoliko privatnih preduzeća i državni budžet u rukama...ma rade šta požele.
Ako Tadić prima 1400 €, onda bi Josipović triba primat duplo manje, tj.700 € pošto nas Hrvata ima duplo manje nego Srba
Vjerovatno se želi reći, da naši političari imaju previsoke plaće, što je i točno. Pošto traže od nas da stegnemo remen, mogli bi i oni. Članak se može samo tako shvatiti.
A kod nas svaki čato ili portir javnog poduzeća prima najmanje 1.000 eura. Pa, normalno što bi se mi mučili i ulagali u nesigurnim privatnim vodama, lakše je biti na državnoj sisi. Samo, ko će to plaćati??
ma te €juricé , kada se pretvore u Serbske dinare...su miljoni...\"od puno nula (O), ti se zavrti u glavi...\"..-:))
Sto nam time zelite reci? Da ga zalimo? Da skupljamo humanitarnu pomoc za Tadica? Da zamolimo Jovana Josipovica posalje nesto naseg poreznog novca u Beograd? Kao da ova zemlja nema dovoljno problema, vec se moramo jos i baviti placom Tadica i ostalih ceda?
Pa posto mi je g. Tadic predsednik reci cu sledece : \"- istina je da mu je plata mala, ali niko ziv ne veruje da politicka elita iz D.S. zivi od plate. Mudro su postupali u proteklim godinama i vesto zaturili trg novcu maznutom u privatizaciji naj vrednijih preduzeca. O politickom reketu da se i ne govori.
Manifestuju nam političari iz vladajuće garniture, kako će stegnuti kaiš i početi sa štednjom da bi se prebrodila kriza,povećao bdp i tako već kojekakve svakodnevne gadorije koje želudac normalnog čoveka baš i nemože najbolje da svari. Kriza je ovamo, kriza je tamo, ma ljudi kod nas kriza traje već 20 godina, i nije nikada ni prestajala, a samo nam serviraju kako je rast bdp-a kod nas na 2%, a narod od toga nema nikakve koristi, i što je najluđe sad se provlači kroz medije da će i pdv da bude povećan kako bi se povaćala štednja, ma tačno da poludiš. Evo rešenja za povećanje štednje smanjiti ministrima i poslanicima, kao i članovima vlade i zaposlenima u istim ustanovama plate za 50% i eto štednje koliko ti duša hoće. Ali to nije despotima po meri, a ti naivni narode glasaj i izlazi kao ovce na izbore ne da bi se živelo bolje, nego da bi oni koji su na vlasti živeli super, na opšte narodnoj grbači!!!.
Njima je i sdandard niži od našega.Pišete pizdarije jer ako treba našim dušnosnicima smanjit plače onda treba i ostalima koji su u radnom odnosu a i umirovljenicima. Vi koji živite vanka i primate lovu po njihovim standardima ne laprdajte bez veze. Krojite sudbinu sebi po švabiji i ostalim zemljama a nas ostavite više na miru.
To je ono što je prijavljeno i ono što je na njihovim imenima. A vol\'o bi videt koliko mu na deviznom računu ima \'ćer, te koliko nekretnina i gde. Uostalom, kad se ovom što je prijavio dodaju službena putovanja, boravakk u hotelima i čudesa, mesečni prihod ima od cca 10.000 eura legalno i to je ono što su mu/im građani Srbije omogućili svojim glasovima na izborima. Svejedno, nije se rodio političar kojem verujem, a nikad ni neće. Dok za sve ima pokriće, ok. Ako se desi suprotno, pravac buxa.
MagicSerb ili se vrati u rupu ili dodji da posetis majku srbiju pa da te ovde smeste u istu,kad nas uje pljuju,to postujem,bog im srece dao,jer znam da me ne lazu i iskreno nas ne vole,al kad tebe vidim da komentarises zemlju i ljude,za cijeg se pripadnika i brata po krvi izdajes,izrastu mi rogovi.....ti mu dodjes ko zena koju tuca ceo kvart a pravis se nevina....
Valjda vjeruju da i on neče dugo,pa da ne troše pare đaba.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ac i De znas Jacina zarada je puno manja nego od Obame i Merkel ili Sarkozy-a , nebi je bilo popularno spominjati uz Tadicevu. Kad se gledaju place politicara onda se usporedjuju sa placama razvijenih zemalja , ali kad jeje rijec o radnickim onda se ta gospoda rado osvrcu na Ugandu itd.