Čičak: Ovako siromašan sastav prisutnih ljudi je sramota za Hrvatsku
Čičak smatra i da je sada Hrvatska podjeljena kao nikada nakon Domovinskog rata na raznim temama: od ratifikacije Istanbulske konvencije do suočavanja s prošlošću.
Komentari 33
Sve dok Jasenovac bude sluzio kao “politicko povijesna batina” za danasnju Hrvatsku, biti ce i podjela...
Tako će uvijek biti, jer ne možeš na silu mijenjati povijest. Čast svim nedužnim žrtvama, al mene nećete nikada vidjeti tamo.
Srpski političari su oduvijek najveće zlo u Europi.
Ha ha ha! Srbija je Balkan, a ne Europa? Sjedi, jedan iz Geografije... Al dobro, Balkan je vise politicki pojam nego geografski. Iako, na “Balkanu” ste nedvojbeno najveci remetitelj mira. U Europi ste vise kao “palanka” ili “dosadan siromasni susjed”...
Komunisti i srbi protiv Hrvatske, jasno ko dan.
Da tu pjeva Thompson o Jasenovcu bilo bi puno vise.Cijela ercegovina bi bila I pola Hrvatske.
kaj mene nisu zvali da im pojačam sastav!!!!
1.) Lustracija 2. Sve Arhive o Jasenovcu s medunarodnom, visenacionalnom Komisjom procesljati te kopirati i digitalizirati te dati istinu u javnost. Nema bez istine kraja podijelama u drustvu, nikada. otvorite sve o ubojicama:ustaskim, cetnickim, partizanskim i komunistickim. Drugovi bili stete na vlasti u Jugoslaviji, dans ste i u HR najmocniji, gdje je istina !!??? vase Brbljanje ne interesira nitkoga. U Srbiji ista stvar. Otvarajte Arhive iz II svj. Rata i iz Komunizma. Zasto drzite nas za glupane i Vi u HR i Vi u Sr.??? Istina i samo Istina.
Tko je lud da nasijeda vašim srbočetničkim , zločinačkim komunističkim i ygoudbaškim lažima.Tu dolaze budaletine i probisvijeti poput tebe smrade čičak.
Ovakva pomutnja ce biti sve dok se ne utvrde cinjenice a to je posao za povjesnicare,forenzicare...
Cickovo moralno pravo da ista kaze o danasnjoj Hrvatskoj zavrsava na receptu za strukle. Rijetki su ljudi poput njega koji su vlastitu reputaciju borca za domovinu (‘71) srozali do razine na kojoj je on danas u sluzbi Z. Mamica
Običan redikul! - rekli bi Dalmatinci. I Karlin potrčko. Možda ga EU imenuje europskim povjerenikom za Hrvatsku.
crnci, već 70god pljuju po žrtvama Jasenovca pretvorili su stradanje ljudi u propagandni mehanizam za konstantno trovanje ljudi, što je i došlo do izražaja u ratovima 90ih crnci su maloumni bolesnici
Pa ni u Ausschwitz ni u Dachau neide cijela Njemacka, a ni svake godine premijerka(gda.Merkel), ni predsjednik Njemacke, gdje je tu problem gosp. Cicak? U Hrvatskoj je to Show svake godine gdje srbi i komunjare provociraju Hrvate.
mozda nemaju novca da dodu jesi li mozda pomislio na to ili mozda ne razumis sto je neimati
kaze izaslanik predsjednika drzave......pa sto ti sefica nije dosla onda...............
Čičak, fulao si datum. Jučer je bila prava komemoracija žrtvi i antifašista. Možda si imao problema s traženjem remena za hlače ili tregera pa si fulao jedan dan. Danas su došli oni koji to rade formalno, a ne dovoljno iskreno. Kad HDZ bude doveo Milijana Brkića i sl. u Jasenovcu da se poklone žrtvama i kad misu bude izmolio i katolički svećenik jer u Jasenovcu nisu stradali samo pravoslavni, a i da jesu svi smo mi kršćani, onda će to biti iskreno. Dok s jedne strane imamo mise za Pavelića, a s druge strane crkva koja je znala što se događa nema potrebu izmoliti ni Oče naš za stradale, nema šanse za jednu kolonu sjećanja. Svi oni koji i danas toleriraju ustašluk i njihove protuustavne pozdrave su neprijatelji moderne Hrvatske.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Koliko je meni poznato tito nikad nije posjetio jasenovac pa zašto njega ne prozove.