Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 111
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Jasenovac
Povratak na članak

Čičak: Ovako siromašan sastav prisutnih ljudi je sramota za Hrvatsku

Čičak smatra i da je sada Hrvatska podjeljena kao nikada nakon Domovinskog rata na raznim temama: od ratifikacije Istanbulske konvencije do suočavanja s prošlošću.

Komentari 33

Avatar mileudarcina 1
mileudarcina 1
15:04 22.04.2018.

Koliko je meni poznato tito nikad nije posjetio jasenovac pa zašto njega ne prozove.

VL
Avatar Mabolimekrac
Mabolimekrac
15:00 22.04.2018.

Sve dok Jasenovac bude sluzio kao “politicko povijesna batina” za danasnju Hrvatsku, biti ce i podjela...

VL
LI
lighthouse
15:14 22.04.2018.

Tako će uvijek biti, jer ne možeš na silu mijenjati povijest. Čast svim nedužnim žrtvama, al mene nećete nikada vidjeti tamo.

VL
IK
Iz_kamena
14:42 22.04.2018.

Srpski političari su oduvijek najveće zlo u Europi.

VL
Avatar Mabolimekrac
Mabolimekrac
14:59 22.04.2018.

Ha ha ha! Srbija je Balkan, a ne Europa? Sjedi, jedan iz Geografije... Al dobro, Balkan je vise politicki pojam nego geografski. Iako, na “Balkanu” ste nedvojbeno najveci remetitelj mira. U Europi ste vise kao “palanka” ili “dosadan siromasni susjed”...

VL
DU
Deleted user
16:04 22.04.2018.

Komunisti i srbi protiv Hrvatske, jasno ko dan.

VL
Avatar Ibrahim-Vitez-Pjanic
Ibrahim-Vitez-Pjanic
19:52 22.04.2018.

Da tu pjeva Thompson o Jasenovcu bilo bi puno vise.Cijela ercegovina bi bila I pola Hrvatske.

VL
ME
medved12
14:50 22.04.2018.

kaj mene nisu zvali da im pojačam sastav!!!!

VL
MA
Malenkost
16:20 22.04.2018.

1.) Lustracija 2. Sve Arhive o Jasenovcu s medunarodnom, visenacionalnom Komisjom procesljati te kopirati i digitalizirati te dati istinu u javnost. Nema bez istine kraja podijelama u drustvu, nikada. otvorite sve o ubojicama:ustaskim, cetnickim, partizanskim i komunistickim. Drugovi bili stete na vlasti u Jugoslaviji, dans ste i u HR najmocniji, gdje je istina !!??? vase Brbljanje ne interesira nitkoga. U Srbiji ista stvar. Otvarajte Arhive iz II svj. Rata i iz Komunizma. Zasto drzite nas za glupane i Vi u HR i Vi u Sr.??? Istina i samo Istina.

VL
IV
Ivancor
22:40 22.04.2018.

Tko je lud da nasijeda vašim srbočetničkim , zločinačkim komunističkim i ygoudbaškim lažima.Tu dolaze budaletine i probisvijeti poput tebe smrade čičak.

VL
DO
dom7
15:36 22.04.2018.

Ovakva pomutnja ce biti sve dok se ne utvrde cinjenice a to je posao za povjesnicare,forenzicare...

VL
CO
Covjek
15:32 22.04.2018.

Cickovo moralno pravo da ista kaze o danasnjoj Hrvatskoj zavrsava na receptu za strukle. Rijetki su ljudi poput njega koji su vlastitu reputaciju borca za domovinu (‘71) srozali do razine na kojoj je on danas u sluzbi Z. Mamica

VL
BA
bakulušić
18:24 22.04.2018.

Običan redikul! - rekli bi Dalmatinci. I Karlin potrčko. Možda ga EU imenuje europskim povjerenikom za Hrvatsku.

VL
ES
eshiz
03:29 23.04.2018.

crnci, već 70god pljuju po žrtvama Jasenovca pretvorili su stradanje ljudi u propagandni mehanizam za konstantno trovanje ljudi, što je i došlo do izražaja u ratovima 90ih crnci su maloumni bolesnici

VL
DI
Diplomat2
09:04 25.04.2018.

Pa ni u Ausschwitz ni u Dachau neide cijela Njemacka, a ni svake godine premijerka(gda.Merkel), ni predsjednik Njemacke, gdje je tu problem gosp. Cicak? U Hrvatskoj je to Show svake godine gdje srbi i komunjare provociraju Hrvate.

VL
DU
Deleted user
01:37 23.04.2018.

mozda nemaju novca da dodu jesi li mozda pomislio na to ili mozda ne razumis sto je neimati

VL
Avatar Neobavezno
Neobavezno
14:53 22.04.2018.

kaze izaslanik predsjednika drzave......pa sto ti sefica nije dosla onda...............

VL
DU
Deleted user
15:02 22.04.2018.

Čičak, fulao si datum. Jučer je bila prava komemoracija žrtvi i antifašista. Možda si imao problema s traženjem remena za hlače ili tregera pa si fulao jedan dan. Danas su došli oni koji to rade formalno, a ne dovoljno iskreno. Kad HDZ bude doveo Milijana Brkića i sl. u Jasenovcu da se poklone žrtvama i kad misu bude izmolio i katolički svećenik jer u Jasenovcu nisu stradali samo pravoslavni, a i da jesu svi smo mi kršćani, onda će to biti iskreno. Dok s jedne strane imamo mise za Pavelića, a s druge strane crkva koja je znala što se događa nema potrebu izmoliti ni Oče naš za stradale, nema šanse za jednu kolonu sjećanja. Svi oni koji i danas toleriraju ustašluk i njihove protuustavne pozdrave su neprijatelji moderne Hrvatske.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.