Predrag Matić o sukobu u SDP-u: Nije to lijepo čuti ni vidjeti
- Nije to ugodno ni čuti, a ni vidjeti - samo je kratko rekao ministar Matić i dodao da mu je "dosta toga nepoznato" i ne može kompetentno govoriti o toj temi jer je "nestranački ministar Vladi".
Komentari 3
Nevjerojatno je kako se "pravi" političari distanciraju od vlastitog mišljenja kad uhvate fotelje. Boje se da se ne zamjere krivom jer ne znaju tko će na kraju sukoba ostati na nogama, pa onda ništa ne kažu. Eto, sad sam prvi puta čuo da je Matić nestranački ministar - voda dolazi do grla. E moj Matiću, da si ti tako '91. govorio kako je ružno za vidjeti sva ta razaranja po Hrvatskoj... Ili imaj svoje mišljenje i djeluj, ili se makni i prepusti mjesto onima koji to mogu i znaju. A to ne vrijedi samo za Matića - koliko sam primjetio samo je od svih ministara Jovanović jasno i glasno odbacio optužbe protiv svog šefa i stao na njegovu stranu.
predrag "fred" matic "nestranacki covik"? lik je ulizica i poltron SDP-a. prvo zato sto mu je SDP-ovac josipovic "izlecio PTSP" a onda zato sto mu je SDP-ovac milanovic "dao zaposlenje". sto prije otfikari, to bolje. da ga vise nemoramo ni gledati ni slusati.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Gadno je kad se narod dohvati fiskalne kase na izborima pa priopći vlastodršcima što misli o njima, zar ne? E još više gadno je kad te branitelji izviždaju da bubnjići pucaju, a što se zbilo nedavno Matiću. I onda se prvo postavlja pitanje: Narod (branitelji) nas ne podnose, da li imamo rezultate - pogledajmo na semafor!? A tamo svi gospodarski parametri države u crvenom. Znači, jedino nam preostaju ostavke!