Pred Ukrajinom je teška zima: Berlin otkupljuje haubice koje je prodao Kataru i šalje ih u Kijev
Ukrajinski predsjednik Zelenski nije dobio dozvolu za korištenje zapadnih projektila u napadima na Rusiju, ali mu je obećano novo oružje
Komentari 20
Kao i svaka zima u Ukrajini a ruSSe ce Ukri grijat dronovima Dragonfire...
Obična propaganda. Jasno je kao dan da se od početka, tamo od narandžaste revolucije, puča do danas radi otvorenoj agresiji NATO na Rusiju. Rusija je zakasnila 10ak g. Ovdje se mjeri tko koliko šalje, na Ukrajincima, pravoslavci ma je da ginu.
Nece biti teska samo za Ukraince bice i za nas teska zima
Napisano narodnim rječnikom koji svako razumije glasilo bi ovako. Skoro sve haubice koje je zapad poslao u Ukrainu su uništene i hitno tražite druge. Pošto su skladišta u Europi prazna tražite po svijetu, ucjenjuje one što imaju da ih isporuče. Prijetite im ,otimajte samo požurite, gori pod nogama. Rusi idu korakom. Gaze sve pred sobom.
Navodno većina eskadrile f-16 je uništena i to krivnjom Ukrajine jer su se piloti slikali u tajnoj bazi i potom stavljali slike na društvenim mrežama Rusi su pratili i locirali bazu te je uništili ?
Opet nam braca pravoslavna Jukrajinci pobjedjuju...
Scholzova Njemačka je jedan od najvećih ratnih huškača.
Nisu samo problem unistene haunice, nego i one ispravne koje su ispalile preko 500 granata , sto je maximalni broj da bi se održalo toçno ciljanje. Haubice 155 mm pogadjeju cilj na 20 km sa točnosču od 7m, ali nakon 600 granata to pada na 70 m.
Zima u Ukrajini će biti teška zato jer su Ukrajinci prvi započeli napad na infrastrukturu i energetska postrojenja u Rusiji. Prvi napad je bio napad na Krimski most 8.10.2022 kada je poginulo 5 civila. Kao u onoj staroj poslovici - kako siješ, tako ćeš I žeti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Poštovani uredniče, javno zahvaljujem na brisanju Serengetijevog komentara podrške zlo agresiji na suverenu zemlju!