Deficit već lani spušten na 3,2%
Hrvatska 2015. prvi put zabilježila i suficit konsolidirane opće države: potrošnja financirala se iz redovnih prihoda, a novo je zaduženje odlazilo za otplatu kamata
Komentari 9
Pa dobro Mariću, zar ti je toliko teško reći neku dobru riječ o ovome. Ili si to ostavio Karamarku, tom velikom umu općenito a posebno ekonomskom
neeeeee,za spusteni deficit su najzasluznije predizborne aktivnosti hdz-a, a nikako rezultati vlade zorana milanovica ,ne ne ne ,cim se znalo da hdz osvaja 2/3 vecinu u saboru odmah se digo kreditni reiting ,a indexi na najvecim svjetskim burzama podivljali ii ekonomija je explozivno procvala
Izgleda stvarno da ona "protuhrvatska" i "izdajnička" Vlada nije valjala... Sad će "domoljubi" pokazat kako se to radi rasprodajom....
Bravo SDP i bivsi ministar Lalovac
Još uvijek jugovići imaju svoje viđenje stvari
zahvalimo svjetskim bankama sto su gotovo godinu dana odbijale davati ikakav kredit pomahnitalom procetniku ....kredite koje je ponajvise trosio na podmicivnje jugofasistickih kulturnjaka,udruga,cetnickih filmova,medija,platformi,pisaca,glumaca.....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dakle SDP je napravio dobar posao u gospodarstvu i bolji je od Marica ove vlade pa i od Oreškovića koji misli rasprodati Hrvatski Kapital. Dakle mi smo dobili losije mudrace pa čemu to braco Hrvati. Nema veze koja politička strankaka vodi Hrvatsku uglavnom je to da nas vodi na zelenu granu koja raste a ne suhu koja Nebraske nego nestaje. Čestitam na dobrom rezultatu SDP.a. Rezultati se traže a ne tko će bolji vic spustiti u javnost ili vraćati se u Nazad gdje smo svi bili isti u propaloj Jugoslaviji toga to dana zanima kad su svi imali ruke u pekmezu!.