Poznati izraleski književnik: Mi smo svi jedno infektivno ljudsko tkivo
Nešto u bezličnosti ove pošasti, njenoj nasilnoj praznini, naizgled prijeti našoj samoj biti. No, jednom kada prođe, možda će nova svjesnost o kratkoći i krhkosti života potaknuti ljude da iznova utvrde prioritete.
Komentari 3
Odličan tekst. To se mnogi pitaju. No za promjenu trebati će mijenjati čitavu paradigmu globalizma i potrošačkog društva. Pioniri u tome zahvatu trebati će biti neustrašivi heroji poslanici. Upravo na književnicima i kulturi ključ je riješenja stvaranja boljeg svijeta. Kukavičluk,potkupljivostt i relativizacija etičkih načela kako prema čovjeku tako prema prirodi neće biti dio riješenja. Predstoji nam rađanje nove kulture. Koji će to poslanici biti ostaje nam za vidjeti.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bravo David!