Povratak izumrlih: u Hrvatskoj 21.760 dabrova
U dvije godine u staništa je ispušteno 85 jedinki te zaštićene vrste iz različitih lokaliteta u Bavarsko.
Komentari 2
GO
Bolje nam je bilo bez njih. Beskorisna štetočina. Uništavaju drveće, voćnjake, vinograde, a na TV-u je bila emisija, kako su u opasnost (podizanjem razine vode) doveli i dio željezničke pruge.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Riješit će njih naš Dabro. Viši ili niži kineziolog, asistent voditelja unapređivača prodaje u firmi strančkog mu patrona Marija Radića i novoustoličeni ministar, koji se u problematiku hrvatske poljoprivrede kuži kao ja u nuklearnu elektranu Krško.