Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 12
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Vrhovni sud
Povratak na članak

Potvrđena presuda za krvavu pljačku Fine: Žugelju 40 godina zatvora

Kako je osuđen na najveću kaznu od 40 godina, na presudu će se moći žaliti i treći put

Komentari 3

Avatar Prava Hrvatina
Prava Hrvatina
14:53 04.11.2015.

Dubravku Žugelj je naš pravi hrvat i mi balkanski domoljubi nemremo našeg čovjeka osuđivati i odricati se takve zavičajske ljudine prave krvi samo radi toga jer je kao svoj na svome i u svojim navikama htio maznuti novac i uz to u procesu zbrinjavanja i snabdjevanja ubijao ljude.

VL
AJ
ankica.jelic77
17:06 04.11.2015.

Bok svima ja sam Ankica. Bila sam u velikim kreditima za kuću, djeca krenila u školu i zima ide uz to sve. Dobila sam preporuku od komšinice s posla za Nebojšu, čovjeka s kojim igra kladionicu i vidim da dobiva i to fine iznose. Javila sam mu se i uzela utakmicu. Nisam vjerovala baš u to sve dok nisam podigla listić u kladionici s dobitkom od 7.400kn i na drugoj idućoj utakmici od 12.000kn. Stvarno sam se iznenadila, s 1000kn 20 000kn dobiti mislila sam nemoguće. Za Nebojšu imam samo riječi hvale bog mu podario sreće i zdravlja, pomogao mi je više od ikoga. Javite mu se ima novu utakmicu i čovjek je od riječi što je po meni najvažnije. Evo njegov profil ako nekoga zanima nećete se pokajati: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009298813090&fref=ts

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.