Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 15
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
KOKAIN SKRIVALI U GOVEĐIM KOŽAMA I VOĆU
Povratak na članak

Potvrđena optužnica protiv optuženih za krijumčarenje kokaina i oružja, među optuženicima i Kerumov nećak

USKOK Grzunova i ostale tereti i da su tijekom lipnja 2020. na području Zagreba, potom Španjolske, Francuske i Švedske, kontinuirano nabavljali marihuanu.

Komentari 1

PO
poluprovokator
15:04 26.12.2024.

Ako je ovo dokazano inda se vjerojatno radi o stotinama puta većim količinama i vrijednostima...

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.