Potresni video poplava:'Ovo je najtužnija snimka koju sam napravio'
"Mnogo ljudi iz Hrvatske, Bosne i Hercegovine te Srbije ostalo je bez ičega u samo nekoliko sati. Nadam se da će im ova snimka nekako pomoći da se što prije vrate svojim domovina", piše Robert Balaško.
Komentari 14
Meni ovo izgleda kao samopromocija.
'Ovo je najtužnija snimka koju sam napravio'.....meni je "najtuznija snimka" ona moja susjeda u dubrovniku sto zivi od 1800 kuna mirovine I kad plati sve racune ostane joj 400 kuna za zivot cijeli mjesec
Prvo: kakva je to glazba? Afrička? Drugo: ovo je razglednica poplavljenih područja s naglaskom na prirodu, bez emocija, u usporenom kadru jer očito snimatelj i autor nije osjeto tragediju kroz priče ljudi čiji su domovi u trenu ostali pod vodomom i blatom....Treće:ovo je bezveze
Nikad se ne ponovilo
Ljudi propustili ste bit ovog filma, jer radi se o nečemu protiv čega se nažalost ne možemo boriti, a ratove i mržnju možemo zaustaviti. Ja mislim da je ovo film za "naježit se"! Priroda 1: čovjek 0.
Ovo ti je kao kad psu bacis mrvicu a on ocekuje komad kruva. Stvarno tuzno , da novinar nije vidio demokratska zlodjela da ih usporedi sa prirodom. Usput , demokratija je nanijela mnogo vise zla.
Strava
Račinovci?
@jojoba, pa dobro si i rekao. Afrička glazba, veze sa ničime. Izgleda na početku kao da se reklamira auto, pa zatim dramatična glazba koja podsjeća na akcijski film gdje će iz vode izletiti super junak. Vidjela sam ostale uratke autora i svaka mu čast,zaista talentirana osoba, no ovaj video po mom mišljenju ne izaziva emocije koje bi trebao.
odvratna i primitivna jugoslovenština izbija iz svake pore ovog članka i uratka,regija ne postoji, nikako nije moguće poslati zajedno zahtjev za pomoć eu kad smo tri države na različitom civilizacijskom stupnju razvoja, hrvatska članica eu, srbija tek počela pregovore a bih ni to a nezna se ni kad će( osim hrvata koji su več članovi eu i na drugom civilizacijskom stupnju razvoja od ostalih naroda u bih), ukoliko stvarno stopirate razvoj hrv atske nerazumnim odlukama čekajući pristup srbije sjetite se rata i žrtava i dobro promislite dali ste spremni gurnuti svoju djecu u novi rat, ja sam hrvatsku spreman braniti kao što sam je branio devedesetih, spreman sam ope ubijati neprijatelje koji bi je napali, dobro promislite dali ste spremni zbog regije izgubiti svoju djecu, ja sam spreman ko devedesetih...
mi se moramo uzajamno pomoci, u vranju gde zivim, voda do grla, strasne ove slike, koliko smo propatili ljudi, ja cenim covjeka , svi smo ljudi, treba da se volimo
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
nije ni video Vukovar 90-tih, srebrenicu, racak, nije video on mnogo toga u svijetu, koliko ima godina taj koji nije video te slike ?