Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 51
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Pripreme za sezonu
Povratak na članak

Poslodavci dosad zatražili 11.300 sezonaca: 'Uvoz stranih radnika svesti će se na Filipine, Indiju, Rusiju...'

Najviše ih je traženo u djelatnosti pružanja smještaja te pripreme i posluživanja hrane, za radna mjesta čistačica, konobar, sobarica, kuhar i pomoćni konobar - navode u Zavodu.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.