Posljedice plinske afere: Troje bivših članova Uprave tužilo Inu
Ina još nije potvrdila ovu tužbu, a na upit novinara poručili su da nemaju ''komentara na informacije''
Komentari 10
Sudjelovali su u jeftinoj kupnji plina od INAe i preprodali po puno višoj cijeni jednoj državnoj agenciji. Ništa protuzakonito i što se već nije događalo u INAi. Dobit će velike odštete.
Nisu oni nikakvi članovi, već govnari! Treba im oduzeti svu imovinu koju su stekli za vrijeme provedeno u ini!
I, kao sto sam i ranije napisao, dobit ce parnicu i sve cemo to mi platiti.
Niku pomalo i razumijem, treba doma objasniti Martini da vise nema plaće. Kako?
“Menađerske” ugovore im je omogućio onaj tko ih je imenovao!! Šta piše u njima to znaju oni i oni koji su im to odobrili!! Otpremninu dobivaju sigurno!! A tko ih je imenovao zna se!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Bili u nadzornom primali masnu placu misle da nisu nista odgovorni e nejde to tako riba smrdi od glave a to ste vi