U Srbiji dižu nove optužnice? Odvjetnik najavio kaznene prijave protiv Domazeta, Miljavca i Maričića
Prema riječima Bratića, Tužiteljstvu za ratne zločine u Beogradu podnijeti će kaznene prijave s pisanim dokazima Hrvatske vojske
Komentari 31
Zar Domazet nije ruski špijun? 😊
Ukinuti zakon po kojem su martićevci abolirani. Poništiti radni staž SAO Krajinaša (1991.-1998.), ukinuti mirovine martićevcima (kao teroristima). Ovrhom naplatiti sve štete koje su SAO Krajinaši učinili po Hrvatskoj. Za početak....
Dosadnije od dosadnog. Dosta bre više.
srećom nitko iz političkog vrha nije bio u domovinskom ratu! par "kuhara" se ne računa.
Ok,imamo i mi PUNO više potencijalnih optužnica uključujući i protiv samog Vucica. Ratno huškanje i zlodjela koje je napravio protiv Hrvata na Hrvatskom teritoriju, idemo poslat jednu " vojovodi " Vučicu.
mi ćemo uložit veto na njihov ulazak u eu i riješit im problem. pare od eu će uzet, pravit se da žele postat članica a s druge strane sami sebe namjerno sabotirat. srpska posla.
Ponestace ljudi za toliko optuznica.
ne brinite hrvatska diplomacija uz podršku koaliciskih partnera će to sve riješiti.
ako ne zgibaju u južnu ameriku, slijedeći je ćiro, svi koji su izvodili "moja domovina"
Ukinuti aboliciju za ove što su ostali i sve suditi
vojnici moraju biti vjerni istini i vojničkoj časti i reči istinu - politički vrh konkretno franjo tuđman je zapovjedio vojsci osvetu. sve drugo je izmotavanje koje neće biti dugog vijeka.
Ne vidim razloga da Srbi i ne prošire optužnicu na još tisuće brnaitelja, ne onih od mjesec-dva koje cijeni generalčina Medved nego onih sa 4 godine i više "staža" , jer gomili smeća , velikoj većini u ovoj državi DRR i žrtve ionako ništa ne predstavljaju, kao niti to što imaju državu. da podsjetim preci gomile smeća nisu bili sposobni imati državu 1000 godina, kako da onda njeno postojanje nešto znači njihovim potomcima, 5. kolovoza za njih je samo još jedan neradni dan , a još uvijek ih bode u oči da neki branitelj ima POVLAŠTENU PENZIJU od 3500 kn ,dok socijala bez obrzaovnaja i ikakvog rada ubere i preko 5000 , da ne spominjem plaće gomile POVLAŠTENIH parazita na državnom koritu koji svaki mjesec poberu preko 10 000 kn mjesečno, jer njima je bila dužnost gomili smeća osigurati d aod države koja im ništa ne znači lagodno žive
Krivo - i jen nevini civil je preveč....al ovdje povedamo o nečem čist drugemu !
U Srbiji dižu nove pravedne optužnice protiv takozvanih hrvatskih nevinih vitezova i idola raje. Odvjetnik najavio kaznene prijave protiv Domazeta, Miljavca i Maričića koje čeka robijaški križni put ukoliko odluče da posjete balkansku braču po jeziku, krvi i kulturi sa istoka.
Trebamo naše ratne monstrume i zločince uz Boga i domoljublje zaštititi i nemojmo jih predati jer imamo Hrvatsku i svoji smo u svojim lažima, prevarama, varkama i obmanjivanju.
Lošu će osuditi na vraćanje gebisa, oštetio proračun. Ludega li svita.
Mora se odgovarati za svaki zločin,tko god da ga je počinio ili naredio. Točka.
Netko je pobio te ljude i djecu.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Umjesto da im za ulazak u EU tražimo ratnu odštetu, mi ćemo biti sretni kad povuku optužnice.