Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 158
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
izložba
Povratak na članak

Posebno vrijedan je kineski zastor star četiri stoljeća

Među 30-ak osobnih i drugih predmeta te umjetničkih slika koje su izložene u požeškom Muzeju među najvrednijima je zastor budističkog hrama iz 17. stoljeća iz sjeverne Kine koji je Milki poklonio njezin prijatelj William Bigelow Sturgis

Komentari 1

ŽA
žacanko
16:27 11.03.2013.

Tko drži do svoga grada i njegovih velikana treba posjetiti ovu izložbu.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.