Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 116
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
'Sori buraz'
Povratak na članak

Poruka koja ga je dočekala na automobilu nasmijala je sve... osim vlasnika

GDPR je Opća uredba o zaštiti podataka koja je izazvala dosta problema otkad je stupila na snagu

Komentari 19

Avatar juma
juma
20:00 02.10.2018.

Ne znam sto je tu simpaticno? U biti ovo je puno odvratnije, jer je napravljeno ciljano sa podhebavanjem , negativnom energijom i omalovazavanjem, nego kad covjek, mozda i u soku i strahu ode bez da ostavi podatke.

VL
Avatar CENTARFOR
CENTARFOR
19:28 02.10.2018.

Neka neka i njemu će neko udarit auto kad tad !!!! i to bez poruke !!!

VL
DU
Deleted user
21:57 02.10.2018.

Ovo je vama simpaticno. Jos se i ruga vlasniku Opela. Eto, neka se to dogodi autoru ovog clanka, pa neka onda prenese dojmove.

VL
DU
Deleted user
21:05 02.10.2018.

Možda sam glup u ovom novom komunikacijskom svijetu....ali neka mi netko objasni što to znači..."GDPR"....ako sam dobro pročitao?!!! Ma stvarno sam glup ....kad se prikačim na ovakav članak.

VL
Avatar narozi
narozi
23:01 02.10.2018.

ako neznate srpska rijec je IZVINI ili IZVINITE

VL
DU
Deleted user
20:07 02.10.2018.

Ja vidim da je covjek ostavio podatke , lijepo pise : BIH

VL
Avatar javorko
javorko
08:23 03.10.2018.

opet ne razumijete zakon o zastiti podataka a vrlo je jednostavan..vasim osobnim podacima može jedino "baratati" osoba koja je ovlastena za to,s time da kazneno odgovara za zlouporabu ..broj mobitela nije osobni podatak

VL
IB
istina_boli
12:48 04.10.2018.

Kako to da kamere nisu nista snimile, a svuda su ih posijali?

VL
Avatar narozi
narozi
23:00 02.10.2018.

svaki dan naucim neku novu hr rijec kao SORI- hihihihihi

VL
DU
Deleted user
18:05 02.10.2018.

"smješna"

VL
MI
Miocic
08:26 03.10.2018.

Riješenje za ovaj problemčić je sljedeći. Ostavi poruku sa vojim registarskim tablicama i dopusti da policajci odrade svoj dio.

VL
Avatar pendreck
pendreck
23:40 02.10.2018.

Kaj je to "buraz"???? Zvuci nekak kao "kura..."

VL
Avatar pendreck
pendreck
23:44 02.10.2018.

... "sorli". Po k pokaradziczu.. Nij e vucio d treba pisati "sorry"

VL
5S
505.scrtom
01:20 03.10.2018.

pa čovjek htio ostaviti podatke ali mu država kaže da nemora

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.