Poruka Grabar-Kitarović kraljici: Terorizam nas ne smije pokolebati u izgradnji boljeg svijeta
Grabar-Kitarović dodaje da Republika Hrvatska i ona osobno najoštrije osuđuju sumanuti teroristički zločin u Londonu i izražavaju sućut i solidarnost obiteljima stradalih i cijelom britanskom narodu
Komentari 6
Ma hajde, ne melji. Hrvatska ne reprezentira nikakav interes u svijetu, pa cak ni za teroriste. Cak i njen vlasititi narod bjezi iz nje, a ilegalni imigranti i teroristi je zaobilaze. Ako jos nismo imali teroristickog napada, to sigurno nije zahvaljujuci tebi i tvom ministru unutrasnjih poslova.
Mislim da se predsjednica previse petlja,izrazi sucut i to je to,mi sa tim nemamo nista i ne tice nas se ,neka malo prije razmislk o svojim izjavama ,jer i Hrvatska zivi od turizma!
Naša predsjednica, ponos svih Hrvata:-)
Vidiš, vidiš, kad se obraća civiliziranom Zapadu, onda šalje poruke u ime "državljana RH". A za domaću javnost i svoje biračko tijelo je onda "Hrvatice i hrvati...". Tako to rade profesionalni domoljubi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Izrazila sucut kraljici? Je li ona kraljica, pa se obraca kraljici? Citav svijet se obratio britanskoj Premijerki, a ona direkt kraljici? Pa ta HDZ-evka nema blage veze o protokolu, samo nam sramoti zemlju po svijetu.