Na poreznoj 'listi srama' našla se i poznata splitska odvjetnica
Najveći dužnik je i dalje Mirko Rapić, vlasnik remontnog brodogradilišta s prebivalištem u Ljubitovici, u općini Seget, s potraživanjem države od 49.127.796,32 kune
Komentari 2
Nisu samo oni sramota,kamate na dug treba naplatiti onima koji od njih nisu naplatili porez!Dječja bolnica radi bez dovoljno opreme,bez novca da riješi osnovno a država lopovima tolerira neplaćanje poreza!Sve je to rezultat nekih u politici,i nepoštenih!Da je SDP inzistirao na rješavanju ovih i ovakovih problema lako bi se vratio na vlast!Problem je i u HDZu isto!Poštenje treba konačno biti moto političara,no to treba htjeti i znati provoditi!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
a di sam tu ja na listi ? ... o nama malima nitko ne vodi računa , osim ministarstva financija tj. porezne uprave koja redovito 16. u mjesecu šalju upozorenja o isteku roka plaćanja pdv-a i pokretanju ovrhe na račun firme ... a agrokoru i "povezanim društvima" je pdv oprošten ... oni su tzv. društvena nadgradnja , koja mora skupljati novac da bi nahranila lješinarske fondove i lješinarske povjerenike ... i poslije će min. pinokio marić reći da se izuzeo od glasanja i da ništa nije znao ...