Ponovo suđenje ocu zbog ubojstva kćeri iz samilosti
Joso Gregurić je nakon tri godine vegetativne kome svoje kćeri, u namjeri da joj pomogne, odlučio da joj prikrati muke
Komentari 12
Ja si uopće ne mogu ni zamisliti šta je ovaj čovjek proživio. Moraš se odlučiti za najgore prema nekome koga najviše voliš...
grozna životna situacija, strašno
Jadnom ocu naklon do poda .
covjeku teško da ne moze bit teže, a vi ga razvukli po novinama. bas ste lešinari
Da se ljudi ujedine, jedna opca podrska javnosti da ovo siroto stvorenje puste na miru. Dok nisi u takvoj istoj situaciji nitko od nas ne zna kako bi reagirao, zato primitivci :odstupite! Postoji pravo na zivot, ali kvalitetan... I trebaloo bi biti pravo na kvalitetnu smrt, dostojanstvenu.
Znam taj slucaj i nisam u stanju da procjenjujem sta je ovaj covjek uradio.Mislim da ga bilo koja sudska presuda ne moze kazniti vise nego sto ga je -zivot - kaznio. Mislim da se njegov zivot moze opisati samo sao sa jednom rijeci- BOL-.
Što je krenulo po zlu u glavama ovih komentatora koji se obrušavaju na državnog odvjetnika??? Gdje se život s vama tako gorko poigrao i pretvorio vas u to što jeste? Posao državnog odvjetnika je da postupa isključivo po zakonu i da u tome bude krajnje objektivan. Ovdje se evidentno dogodilo ubojstvo. Naravno da svi imamo razumijevanje za strašnu i groznu situaciju ovog jadnog oca ali to ne mijenja ništa na činjenici da je to i dalje ubojstvo. Kad bi se državni odvjetnik vodio po emocijama, onda bi procesuirao samo one koji su mu antipatični ili možda nemaju uvjerljivi izgovor. Postoji razlog zašto se pravosuđe figurativno prikazuje s kipom ženske osobe čije su oči zavezane povezom. Pitati kako Stipe Vrdoljak spava je naprosto glupo i neumjesno.
Županijski državni odvjetnik Stipe Vrdoljak je uhljeb.
Kako li spava taj Stipe Vrdoljak?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ajede pustite covjeka da zivi sa svojom boli.I bez vas lesinara mu je dosta tesko. Zamislite samo sebe u takvoj situaciji.