Poljubio je sina, ostavio mu pjesmu i nikad se nije vratio
Otac im je otišao zauvijek, stradao je u kući u ulici koja je tada nosila naziv JNA, a danas je to Ulica bana Josipa Jelačića, na kućnom broju 121.
Komentari 5
K nebu se vinuše sokoli sivi, opijeni gledajuć sneno, zadnje što čuli bile su riječi: "Navik on živi ki zgine pošteno!"
samo jednom se zivi,i samo jednom se daje zivot za pravdu neka je svima poznato VUKOVAR se pise slovima koje znace HRVATSKA krv nije voda a neka srbojna da srbo(jna) zapamti da su snjome usli i rusili Vukovar,ali ne I I HRVATSKI NAROD jer ovaj Narod ima i imace one koji ce je braniti i odbraniti,na kraju pravda pobjedjuje.
I cime su sad dijeca poginulih heroja Vukovara zasluzila da nakon 20 godina kako je rat zavrsio gledaju ploce na cirilicnom jeziku za koje su se njihovi ocevi borili i na zalost poginuli da ne bude tako.....I kako im vlada zahvaljuje????jos i odobrava....stidite se ,...
dokazaše da je srce jače od tenka
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Navik on živi, ki zgine pošteno!