Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 161
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Junaci Vukovara
Povratak na članak

Poljubio je sina, ostavio mu pjesmu i nikad se nije vratio

Otac im je otišao zauvijek, stradao je u kući u ulici koja je tada nosila naziv JNA, a danas je to Ulica bana Josipa Jelačića, na kućnom broju 121.

Komentari 5

MA
matan91
21:53 17.11.2013.

Navik on živi, ki zgine pošteno!

VL
Avatar Igy_ZG
Igy_ZG
22:11 17.11.2013.

K nebu se vinuše sokoli sivi, opijeni gledajuć sneno, zadnje što čuli bile su riječi: "Navik on živi ki zgine pošteno!"

VL
SE
selbivoje
07:58 18.11.2013.

samo jednom se zivi,i samo jednom se daje zivot za pravdu neka je svima poznato VUKOVAR se pise slovima koje znace HRVATSKA krv nije voda a neka srbojna da srbo(jna) zapamti da su snjome usli i rusili Vukovar,ali ne I I HRVATSKI NAROD jer ovaj Narod ima i imace one koji ce je braniti i odbraniti,na kraju pravda pobjedjuje.

VL
BL
black lady
18:53 18.11.2013.

I cime su sad dijeca poginulih heroja Vukovara zasluzila da nakon 20 godina kako je rat zavrsio gledaju ploce na cirilicnom jeziku za koje su se njihovi ocevi borili i na zalost poginuli da ne bude tako.....I kako im vlada zahvaljuje????jos i odobrava....stidite se ,...

VL
DU
Deleted user
07:47 18.11.2013.

dokazaše da je srce jače od tenka

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.