Otkriveni novi detalji: Stradali Poljaci vraćali su se iz Međugorja
Dvanaest ljudi poginulo je, a najmanje 10 ozlijeđeno je nakon što se poljski autobus prevrnuo
Komentari 10
Onaj Poljak koji je izazvao incident prije par tjedana ih je pokušao upozoriti
Zar netko misli da Bog doista čuva čovjeka? Dao mu je vodu, zrak, sunce i hranu (nije ni to malo) a za ostalo kako se sam snađe ili kako sam shvati svijet oko sebe. Hoću reći, zanimljivo je da je lik koji je nedavno šarao po kipu i zapalio crkvu u Međugorju također bio Poljak. Ima li ovo nekakve veze s ovom nesrećom, duhovne ili materijalne, ne znam.
Stradaju hodočasnici u Medjugorje kad tamo idu, stradaju kad se vračaju??? Zar sad i vjernicima nije konačno jasno da Bogu to ne treba i da je to hodočašće ustvari obična komercijala hercegovaćkih popova. Za istinsku vjeru u Boga jedinoga ne trebaju ni popovi ni crkva ni hodočašća, samo istinska vjera i odnos čovjeka i Boga. Posrednici nisu potrebni. Oni su sami sebe izmislili da bi zivjeli na raćun naivnih.
Duhovno se obnovili pa najebali
“Ja sam Gospodin, Bog tvoj, koji sam te izveo iz zemlje egipatske, iz kuće ropstva. Nemoj imati drugih bogova uz mene. Ne pravi sebi lika ni obličja bilo čega što je gore na nebu, ili dolje na zemlji, ili u vodama pod zemljom. Ne klanjaj im se, niti im služi. Jer ja, Gospodin, Bog tvoj, Bog sam ljubomoran. Kažnjavam grijeh otaca – onih koji me mrze – na djeci do trećeg koljena, a iskazujem milosrđe tisućama koji me ljube i vrše moje zapovijedi”
Bili na đavolje svetilište
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Meni se mnogi smiju i gledaju me čudno kada stavljam pojas u autobusu. Da su bili vezani svi bi prezivjeli, a ovako su poispadali kroz prozore i letjeli s jednog na drugi kraj autobusa i odbijali se poput kugle u fliperu.