Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 212
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Nazovite 112 ili 192
Povratak na članak

Policija savjetuje što učiniti ako se i vama dogodi ova opasna pogreška na cesti

U slučaju kada vozač uđe na autocestu u suprotnom smjeru policija savjetuje što činiti, a što ne. Svjedoci smo da su takvi događaji sve učestaliji na hrvatskim cestama.

Komentari 6

OT
otrovnijezik
12:23 17.12.2023.

Slažem se sa goodbadulgyem. Kako se to ulazi u suprotan smjer na autocesti. Svakome bih odmah oduzeo pravnu sposobnost, postavio staratelja i oduzeo doživotno vozačku. Pa se ti frajeru urči opet ako imaš uda.

VL
GO
goodbadugly
11:45 17.12.2023.

Nikada mi neće biti jasno, kako to u zadnjih par godina ljudi ulaze na autocestu u krivi smjer.

VL
DU
Deleted user
13:11 17.12.2023.

Odličan savjet, javite nam se da vam lupimo 1320 eura kazne i 6 bodova na vozačku...😂😂😂

VL
AI
airbender
10:30 17.12.2023.

"Dok čekate policiju da vas na siguran način izvede s autoceste možete davati znakove upozorenja vozilima koja dolaze ususret. Ali pazite to može biti jako opasno" - čemu ovo, ako stojite na zaustavnoj traci ili još bolje na travnjaku onda je nebitno u kojem smijeru vam je auto okrenut, nemate što pokazivati drugima "gle moja prednja svjetla gledaju u vaša"

VL
AL
Aleluja
18:03 17.12.2023.

Kako uopće uđeš u suprotni smjer?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.