Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 39
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
INCIDENT U DRVODJELJSKOJ
Povratak na članak

Pušili u dvorištu škole: Djevojka napala ravnateljicu, mladić rukom razbio staklo

Policija je podnijela prekršajnu prijavu protiv maloljetnice čiji su identitet utvrdili, a odvjetnik škole podnio je i kaznenu prijavu protiv njih dvoje.

Komentari 10

RA
radijatori
11:35 08.10.2021.

Mislim da je ravnateljica treba ići na preodgoj, kod Jelene Veljače i Cebepnhe, ona je predstavnica starog konzervativnog poretka koji ne razumije potrebe mladih. Mladi su napredni, oni su predvodnici u očuvanju našega planeta pa zato pravedno štrajkaju ne dolazeći na nastavu, a njihova prava su ugrožena, npr. pravo da odlučuju o školskom kurikulumumu, kao i pravo na glasovanje. Ravnateljica bi se trebala ispričati ovima dvoma, i da bi se ispravila nanesena im nepravda treba ih staviti kao savjetnike gradonačelniku Tomaševiću.

VL
Avatar Mica Trofrtaljka
Mica Trofrtaljka
16:50 08.10.2021.

.. nju je napala djevojka koja je nepoznatom mladiću u dvorištu p....a

VL
RA
radijatori
13:25 08.10.2021.

Inače, vidjelo se na televiziji, taj dečko šakom opalio u armirano staklo(!), staklo popucalo i udubilo se na mjestu udarca, i još popucalo do pola metra uokrug! Armirano staklo! Ne vjerujem baš da će sljedećih pola godine nešto koristiti tu šaku, a vjerojatno će i ostatak života osjećati kako mu vrti u njoj, i to ako mu sve one sitne košćice u šaci uopće i zarastu pravilno. Koji gnjev, a koja glupost, izgubljenost i besmisao. Strašno.

VL
DU
Deleted user
07:40 08.10.2021.

Ponos Hrvatske! To vam je tako kada imate više vjeronauka nego građanskog odgoja! Prije su mladi poštovali starije a danas će zaklati roditelja ako mu nešto nije po volji!

VL
DU
Deleted user
04:47 08.10.2021.

Hrvatska danas.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.