Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 212
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Nakon sukoba u kafiću
Povratak na članak

Policija istražila Daruvarčevu kontraprijavu i sve dostavila DORH-u

Nakon Daruvarčeve prijave za prijetnju, tešku tjelesnu ozljedu u pokušaju i lažnu prijavu zadarska policija je obavila razgovore i istražne radnje i sve dostavila DORH-u. Potvrdila nam je ovo glasnogovornica PU Zadarske Ivana Grbin.

Komentari 10

Avatar dr._Vrapčello
dr._Vrapčello
15:41 01.04.2019.

Gospodin Darko Kovačević je žrtva podmetanja definitivno.

VL
RP
rpzagreb
16:09 01.04.2019.

A da malo pišete što ima novoga u Austriji, Italiji.......u svijetu !

VL
LA
larala
08:28 02.04.2019.

s ovim tipom treba pod hitno u zatvor da se malo obuzda , smanji doživljaje u svojoj glavi, i odmakne se od okoline koja ga podržava u njegovim kaznenim djelima jer pustiti takvog na slobodu, samo je pitanje vremena kadaa ce nekoga ubiti a, onda ce biti kasno, i za žrtvu i za njega. ici napasti nekog i to još dok cekaš pravomocnost presude i odlazak u zatvor, zbog natpisa na društvenim mrežama, je nažalost odlika samo poremecenih i za društvo opasnih ljudi.

VL
Avatar siva_sova
siva_sova
15:34 01.04.2019.

a jadan, tako su i sanaderu i adezeju sve namjestili

VL
SE
serđo12
16:49 01.04.2019.

Nemojte covjeka napadat ,jer da se opet zapuca siguran sam da bi uzeo pusku i branio zemlju od nepeijatelja !

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.