Policajac van službe vozio pijan, jurio i sletio u kanal kod Požege. Teško je ozlijeđen
U nesreći je zadobio teške tjelesne ozljede, a protiv njega će biti podnesen prekršajni nalog zbog počinjenih prekršaja prema Zakonu o sigurnosti prometa na cestama.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ajde svi se oni drogiraju i locu ....sam njih nema tko zaustavit da im se napise kazna jel se drze jedan drugog