Pokrovac: Subota je dan D, odjeknut će ono što spremamo
Nemamo razloga za novi prosvjed, poručio je čelnik požeških seljaka Dragutin Dukić nakon poziva za novi izlazak na cestu
Komentari 14
Pokrovac -limar-veli da bu dopeljal traktore u Zagreb,samo jos fali da ribari doplove na Markov trg sa kocama i brodicama.
a sad kad dojdu dečki sa strojevima i sve dole izguraju alaj ti veselja za pokrovce
Pokrovac, prijeti, to bi ga moglo kostati , miran prosvjed nesmije NIKOG ugrozavat, Pokrovac ne odlucuje kojim ce putem ici seljaci na svoja polja.
Otići u Grčku vidjeti i naučiti kako oni organizriaju prosvjede. Kad Grci prosvjeduju, sve gori, kontejneri, banke, sve što im se nađe na putu......zato su im banke snizile kamate.
Ova subota koja ide kao da se takmiči za dan D. Prvo igra Dinamo : Hajduk, dolazi tisuće torcidaša u ZG, BBB najavljuju prosvjede protiv Mamića, prosvjedovat će i likovi iz liceknjige, a sad i ovaj čudni seljak obećava bobastične događaje u svezi s prosvjedom seljaka. Gdje li će biti Ja ove subote, hoće li zasjedati i HDZ pa da katastrofa bude kompletna?
eko,..i patuljka bi palila,..\"onako iz ljubavi i dobrobiti-prema Domovini i Hrvatima\"..., \"a jos ni turisticka- sezona nije pocéla??\"...
Pokrovac i slični sad iskaču zato što se svih ovih godina taj problem nije rješavao odnosno bilo je ono vlada njima pare a oni šute i glasuju za njih, a sada kad je kriza uzela svoje nastaju problemi, jer te LIJENČINE od seljaka žele novce koje nisu ničim zaslužili niti su ih zaradili. A i gdje je sva ta pšenica i žito i ostalo voće i povrće kad 80% uvozimo !!!!? To su samo poljoprivrednici na papiru, ima 2 traktora i prima poticaje a zapravo fušari negdje kao limar, bravar ili slično...
tko li je samo mentor ovome junaku iz crtanih filmova,mislim na pokrovca znat ce se i to uskoro
Pa mentorstvo se u njegovoj destrukciji i bespoštednoj borbi za isključivo svoje interese može vrlo lako prepoznati. HDSSBova škola pod Glavaševim vodstvom.
17.03.2011. u 17:15h patuljčica.. je napisao/la: Otići u Grčku vidjeti i naučiti kako oni organizriaju prosvjede. Kad Grci prosvjeduju, sve gori, kontejneri, banke, sve što im se nađe na putu......zato su im banke snizile kamate. ------------------------ Mogli bi recimo i i u Francusku ili Britaniju, pa da vide i nauče kako policija rastjeruje besposlenu bagru, naročito kada besciljnim šetnjama zagađuje grad, ometa promet i općenito narušava javni red i mir, posebno uznemiravanjem stanara uzgradama u kojima stanuju političari i to još uz neprijavljivanje javnog okupljanja, jer oni u Grčkoj za razliku od ovih debila kod kuće su ipak imalo malo više razliga za prsvjede. A detalj da banke i u Hrvatskoj smanjuju kamate nema nikakve veze sa ovom gamadi koja gmiže po gradu.
Čitatelj300 - Ovi ti nisu nikada glasali za HDZ. Radi se o tome da ih je Tomčić naučio kako lako do novaca - ajmo praviti nered pred turističku sezonu.
Ma ovaj Pokrovac je jedna obićna b u d a l e t i n a i neradnik!
ej LIMAR....vidim da je danas odjeknulo da sam mislio da je avion probio zvučni zid
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pokrovac će biti SDP-ov ministar poljoprivrede.