Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 172
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
MEĐIMURJE
Povratak na članak

Pokrenuta istraga protiv sindikalca zbog pronevjere 109.000 kuna

Osnovano se sumnja da je od siječnja 2009. do travnja 2014. godine kao sindikalni povjerenik s računa sindikata neovlašteno podigao i za sebe zadržao iznos veći od 79.000 kuna

Komentari 3

KA
kafka
19:43 18.06.2014.

Ime i prezime? Gdje je radio?

VL
OB
Objektivno...
02:44 19.06.2014.

A koji to ne radi svaka mu čast Sindikalci su danas uglavnom u dealu s poslodavcima Uopće ne brane interese radnika. A onda im poslodavac gleda kroz prste

VL
BB
bozo boric
11:16 20.06.2014.

mnoge sindikalne blagajne u Međimurju su ispražnjene u privatne đepove po stečaju pojedinih firmi ...naročito se kriminaliziralo u ex GK Međimurju ....elektropogon, instalomont ,.. soboslikari ,,,itd ... glavni povjerenik Weble je sve to znao i blagoslovio taj vid kriminala..

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.