Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 5
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
U BIJEGU JE
Povratak na članak

Pokrenuta istraga protiv Hrvata (60) kojeg se sumnjiči za ratne zločine nad civilima u Vukovaru

ŽDO ističe kako postoji sumnja da su zbog njegovog zlostavljanja umrli 63-godišnjak i 30-godišnjak

Komentari 3

DU
Deleted user
20:34 23.12.2022.

U naslovu Hrvat, u članku hrvatski državljanin. Je li to isto?

VL
Avatar Moodleen
Moodleen
18:05 23.12.2022.

Kolko ja vidim radi se o hrvatskom državljaninu, a ne o Hrvatu. Ali mora hartija pljuckati po Hrvatima, mora se zaraditi plaća u Hrvatskim kUnama, kaj ne? A tog "hrvata" je garant njegov trofazni zemljak iz policije obavijestio da se istražuje, pa on pravac otadžbina.

VL
AM
Ambar
10:33 02.01.2023.

Pa će 'istorija' pisati da su Hrvati ubijali Hrvate. A da li ne bih bilo pravilno - srbin rođen u Hrvatskoj ubijao nevine hrvatske civile u Vukovaru

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.