Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 93
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
stigao u pakoštane
Povratak na članak

Pogledajte veličanstven doček Gotovine snimljen iz aviona

Pakoštanci su u Gotovininu čast na rivu iznijeli stotine metara stolova za sve vrste delicija

Komentari 14

Avatar ludi kekec
ludi kekec
15:25 22.11.2012.

i što je na tim fotkama veličanstveno???

VL
MO
mojzagi
17:21 22.11.2012.

Pa zar se morala svaka slika unistiti sa tim glupim natpisom -vecernji- ko da citaoci neznaju da su na portalu vecernjega....?

VL
Avatar broz
broz
19:00 20.11.2012.

Rođeni GOSPODIN.Bravo Ante na lijepim rječima.

VL
DE
denderi
19:33 20.11.2012.

hoće li pojeftiniti struja i plin

VL
Avatar nevjerni_vjernik
nevjerni_vjernik
19:27 20.11.2012.

I zagorci su danas tamo otišli.....

VL
Avatar XXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXX
20:52 20.11.2012.

Ej, ohladite malo, malo ste ga pretjerali s Gotovinom Idite dati pocast i slikajte s aviona na groblje onih koji su izgubili zivote za vasu slobodu

VL
Avatar XXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXX
20:53 20.11.2012.

Za mene pravi heroji i zaslzni za pobjedu su ti koji su bili na terenu da se bore i riskirali zivot ali ocito je da se njima ne daje ni MRVICE PAZNJE

VL
OB
-obrisani-
22:34 20.11.2012.

šteta da i sanader nije oslobođen pa bi mogli istu feštu za oba prirediti

VL
OB
-obrisani-
23:29 20.11.2012.

Na prvi pogled naslovnice pomislio sam da je Sydney

VL
SJ
Sve je uzalud
07:39 21.11.2012.

prikažite doček Sanadera u Rementicu ali iz nutra.

VL
MI
mirluk
09:10 21.11.2012.

Za ove petokolonase sto ih ubija Hrvatsko veselje nek odu na Ovcaru i Srebrenicu gdje su ubijali zarobljenike i nek svojim generalima pjevaju.

VL
Avatar XXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXX
09:21 21.11.2012.

Markac pao u sjenu a sam se predao sudu

VL
MI
mirac
09:32 21.11.2012.

Ma bravo Generali. Kod nas je bilo oba su pala, sada je oba su oslobođena od krivnje koju nisu ni počinili. Njihova sloboda je i naša sloboda. Budite dosljedni svojih stavova, ovaj narod vapije za nekim s kom će se ponositi. Dobri Bog neka vas čuva za nas. Iz ovog se vidi koliki je domoljub Hrvat . Opet bi Ljijepu Našu obranili.

VL
Avatar Jalnuški
Jalnuški
10:22 23.11.2012.

Ovo je snimano u suton ili ranije (bilo je dosta oblačno), kad još nije ni pola ljudi došlo.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.