Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 137
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Fotka postala hit
Povratak na članak

Pogledajte što je učenica napravila jer nije znala odgovor na pitanje

Jedna učenica 5. razreda otišla je korak dalje kada je u pitanju snalažljivost tijekom pisanja testa

Komentari 3

DI
duncan_idaho
13:50 14.04.2014.

"novinari" bi trebali znati razliku između snalažljivosti i gluposti

VL
Avatar targus
targus
13:06 14.04.2014.

i ja sam to jednom napravio,..ali u ono vrijeme je bila samo Nokia3210 i bez svih tih s.anja na netu,..gdje bi to podjelio sa ostalima:)))

VL
FL
feliks.lorenz.33
10:56 16.04.2014.

Koliko bit kod nas trebalo glupih i neprovedivih zakona izbrisati - ali ne jednokratno, nego trajno !

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.