Pogledajte Reutersov prilog o suđenju Perkoviću i Mustaču
Državni tužitelj rekao je da je na oko osmero Hrvata bio izvršen pritisak te ih se spriječilo da svjedoče
Komentari 8
I to je sve.....hihihihi....koje jugonovinarstvo......
Da ! zapanjujuce je da su mucka ubojstva udbe s tako malo Interesa i Ehoa zastupljena u Novinama TVu i uopce u javnosti. Dali je iza tog Sistem? HR je najjugocickija nasljednica YU. Evo ti Krivousti i Crkvo racun sto nije bilo Lustracije: -odpliv mozgova, Exodus maldih Ljudi, Obezglavljenost i Beznade, strah vecine HR Populacije od buducnosti, Natalitet zaprepascujuci, s Braniteljima se izrugivaju, oni koji 90 tih nisu bili za samostojnost jedne HR Drzave sada su na vlasti. Jadna siromasna balkanska HR.
Reuters zanima, ali hrvatske medije ne zanima suđenje udbašima? Oni samo malčice i površno prenose što drugi kažu. Sramotno!
Na nekim hrvatskim nezavisnim portalima možemo pratiti iscrpno i profesionalno izvještavanje sa ovog suđenja, pa slobodno "zaustavite Reuters" gospodine Arežina, Ne glumite da i vi pokrivate udbaško suđenje.
Nobiloje gori za Hrvatsku nego Mustać i Perković zajedno.
Pa zar nije dovoljno sto svjedoci Karamarko o udbaskim zlocinime ili sumnjivo birana i presednica podjele Hrvata.........HDZe pobjednica EU izbora,Ruza,pa oci biskupi........Zar Njemackoj trebaju drugi svjedoci.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jučer je sudnica bila puna stranih novinara , hrvatske novinare ovo sudjenje ne zanima. Kako to da hrvatske medije ne zanima sudjenje za mučke likvidacije Hrvata?