Pogledajte helikoptere Kiowa Warrior u akciji: U Zemuniku održana bojna gađanja
- Gađanja i raketiranja su provedena iz zraka strojnicama 12,7x99 mm i nevođenim raketnim zrnima (NRZ) Hydra 70 mm na ciljeve na zemlji, a trening je nastavljen i sa zrakoplovnim tehničarima u operacijama opsluživanja helikoptera u borbenim uvjetima
Komentari 37
srbijanci na aparatima
Nase Oruzane snage imale su kudikamo vecu operativnu sposobnost prije 25 godina. Hrvatska je jos za vrijeme Domovinskog rata imala ozbiljnu eskadrilu punokrvnih jurisnih helikoptera Mil MI-24,i dvije eskadrile u to vrijeme uporabljivih Migova-21. Danas smo spali na ove "komarce",koji su prvenstveno izvidjacki vrtoleti,a ne punokrvni jurisni helikopteri kao Mil MI-35 koje kupuje Republika Srbija. O SRAMNOM fijasku s izraelskim F-16 Barak necu ni pisati.Padnem u depresiju.Krsticevica sam pomnozio s NULOM,a Plenkovica nikad i nisam volio. Ovu zemlju vodi nesposobna i opasna skupina ljudi. Eurobirokrati,odnarodjeni elementi,UDB-asi i jugooficiri. Hrvatskoj treba casna,odlucna i domoljubna vlast. Hrvatskoj su trebale dvije eskadrile grckih F-16C,koje su nam Sjedinjene Drzave i preporucile.A onda smo jedan dio tih letjelica trebali poslati u Izrael,bilateralnim dogovorom na modernizaciju,bez da dobijemo americku odbijenicu. Svejedno,Amerika nam nije prijatelj,ponizili su nas,i hrvatskim im narod to nece zaboraviti.Izgubili su srca i duse mnogih hrvatskih ljudi,malog ali odanog saveznika.
Sta vi stalno odajete sta mi vezbamo bre, alo petokolonasi iz VL, dokle ova rabota?!!?!
Kada ce oktrojirana, antinarodna,nesposobna Plenkoviceva vlast opremiti nase vrtolete uporabljivim ubojnim sredstvima? Konkretno: kada ce helikopteri Kiowa Warrior dobiti rakete Hellfire? Bez njih ovaj helikopter nije ozbiljno sredstvo i nicime ne podize borbenu sposobnost nasih zracnih snaga.
A kad će doći hellfire rakete?
Bravo decki ... samo tako treba nastaviti sa .👍😀
A kad će doći vrijeme kad ne budemo morali skupljati novce za bolesnu djecu.........?
ha ha ha ....i ????....
Nije to samo za Hollywood! Dobri su za spašavanje zalutalih turista na Biokovu!
Kaplar i veceras tupavoj naciji prodaje svoje monologe (sadržajno i pravopisno nepismene) bez straha za poziciju i srama za blamažu...Vrhovnica se zabila u rupu
Promatrati Krsticevica i Kolindu, je tužan i neugodan prizor
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Opet netko na aparatima:-)