Pobješnjeli Đorđe po Lazarevcu ljudima grizao uši
Muškarac (38) prvo je za uho ugrizao prodavača lubenica, a nakon toga mladića koji je sjedio u kafiću i jeo pljeskavicu. Njemu je dio uha odgrizao
Komentari 9
Čitam i pitam se jesam došao na www.vecernji.hr ili na www.vecernji.sr . Boli me đoko za crnu kroniku iz sRBIJE.
"grrrrrrrrrrrrrrrr, ja sam Mike Tyson,..........grrrrrrrrrrrrrrr"
Možda samo ne voli one koji se zovu Nemanja????
Taj Balašević je fakat poludio...
A možda mu se ne sviđaju i prezimena. Vučić i Jeremić. Izgleda da je onaj alternativni specijalista za narkomane dobro sa njima postupao. Na svaku narkomansku krizu je reagovao dobrim lopatanjem po leđima. Mnoge je izlečio na opšte zadovoljstvo. Poslednji je preminuo ali ga čak ni roditelji ne žale. Davno su ga sahranili kao promašen slučaj.
Nema šta, znači lopata je iz raja izašla!!! Nije pogrešio pop Peranović kada je "izmislio" veoma efikasan način odvikavanja od narkomanije i to lopatanjem!!! Efikasno do bola!!!.
znači, đorđe nije vegan..
Ma tupsona boli đoko za sve i sva. Zna tupson gde je Lazarevac koliko gde je i Osijek. Dobro je da bar zna čitati i pisati.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Trebao je još i kolac ponijeti pa bi bio pravi Turski sin janjičar.