Plenković uzvratio HDZ-ovu eurozastupniku: 'Ako mu slučajno nije dobro, može odmah napustiti dužnost'
Plenković je dodao da je to nebitna tema bilo kome osim njima te se zapitao zašto se nije kandidirala: "Nema tamo policajaca koji će je spriječiti"
Komentari 49
Slažem se. Moraš znati koga kada i gdje kritiziraš. Još naročito kada si i sam došao dogovorom na tu istaknutu poziciju EU zastupnika a ne izborom. To djeluje baš nezrelo i nedoraslo funkciji.
Odletjet će Sokol
Sto se tice Sokola htio je uhljebiti svoju zenu u HDZ organizaciju, jer ona je najbolja valjda, to je nepotizam. Drugo, sto se tice njega samoga, on nema tezinu, nije bitan u stranci, nikome nije jasno ni kako je tuu gdje je, potpuno nepoznat lik osim sto je bio u par emisija gdje je ponavljao napamet naucene fraze.
Zato je Plenković politički najzreliji. Ono kad promijeniš 40-ak ministara, ali ne osjećaš nikakvu ni moralnu ni zapovjednu odgovornost. Politički zrelo
Dvorjanin je zaboravio da je "samo" dvorjanin. Da na dvoru odrađuje nevažne poslove i da je za to masno preplaćen. To što njegovi susjedi mogućno gledaju simbole njegove moći: nove aute, jahte, kuće stanove, nije garancija njegove nedodirljivosti, pa kad pretjera u pohlepi - eto kazne: postao je netema. Nema veće kazne u HDZjotu! Napravio je nepopravljivu pogrešku i njegova karijera je fertig!
Taj se bavi smještanjem žene na poziciju, iz Europskog parlamenta?! Malo mu što je on na poziciji? Raste bezobrazluk ovih OPG-ova kao Puljci, Raspudići..sad bi i Sokoli obiteljski na našu grbaču!
Bit će zanimljivo pratiti Sokolov daljnji let...
Ni jedan ni drugi ne bi to trebali raditi preko medija.
Dobro si mu reka!
Očito ga je pogodio u mekano meso jer se vidi kako zločesto odgovara.
Sokole, to ti je prvi i zadnji mandat, valjda ti je jasno
Neopisivo zao čovjek. Što mu ne paše je ne tema.
Po članku i po komentarima, "demokracija" do neba, sve izjave lijepe i humane bez prijetnji, a ne k'o tamo neki ovakav, onakav i nikakav Tito.
sokolu je dobro u europskom parlamentu kao i ostalim našim predstavnicima ( tipo šuica ) ... ali problem je da je soklu to malo , kao uostalom svim hadezejcima ( tipo žalac , beroš , mikulić ... etcetera ) ...
"Država ne smije biti taoc jednog čovjeka"
sokolu je dobro u europskom parlamentu kao i ostalim našim predstavnicima ( tipo šuica ) ... ali problem je da je soklu to malo , kao uostalom svim hadezejcima ( tipo žalac , beroš , mikulić ... etcetera ) ...
Jel to važi i za uvaženog premijera?
Kad se Diktator pravi Englez 😊
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Mislim da ovo znači "pjevaj mi pjevaj Sokole"