Pjesnik u šoku: Policajci su me šakama tukli u postaji!
Sjedio sam na stolici, a ta dvojica policajaca su me u nekoliko navrata naizmjence po nekoliko puta udarili šakom u glavu, najviše po licu, čelu i sljepoočnici – prepričao je pjesnik Maćešić
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0