Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 2
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
BITKA TVRTKE I DRŽAVE
Povratak na članak

Petrol i Crodux objavili priopćenje, državni inspektorat najavio inspekciju

Prošloga tjedna Petrol je održao prosvjed i to na način da postaje Petrola i Croduxa nisu radile između podneva i 13 sati, objašnjavajući da je razlog tomu intervencija Vlade u cijene naftnih derivata za koju tvrde da je koštala tvrtku 45,6 milijuna eura

Komentari 36

DU
Duupin
21:16 01.01.2023.

Ne točim više na Petrolu

VL
Avatar Artoo Detoo
Artoo Detoo
21:22 01.01.2023.

Ne točim više na Croduxu i petrolu.

VL
DP
Dpejakovic2
21:24 01.01.2023.

Što se čeka sa kaznom Petrolu i Crodux-u.

VL
SA
sasoon
22:28 01.01.2023.

Nisu oni u gubitku 45 milijuna eura, oni imaju dobit i sa ovim cijenama, samo što su nas manje opljačkali. Od sada više ne točim na Petrolu i Croduxu.

VL
Avatar antikomunist2
antikomunist2
21:49 01.01.2023.

I mi ih bnojkotiramo. Ne privremeno - sada je to za stalno.

VL
DU
Deleted user
21:36 01.01.2023.

Mešetarenje realna cijena treba biti manja petrol se ponaša kao država u državi da netko nešto slično napravi završio bi u zatvoru

VL
Avatar horuk
horuk
22:10 01.01.2023.

Bahati Slovenci. Tek nedavno je slovenska država zaplijenila cijelu hrvatsku kompaniju zbog neke benignosti. Tada ta hrvatska kompanija nije bila ni bahata, niti je išla u neki privatni rat protiv Slovenije, niti su podcenjivački nastupali prema Slovencima. Sve to sada Petrol radi.

VL
DU
Deleted user
21:57 01.01.2023.

Imaju profit, a unose nered, i to nekako ispadaju Putlerovi prsti.

VL
DA
dado56
22:42 01.01.2023.

Ne tocim kod vas vise …. Moju kunu ne vidite

VL
Avatar Ninefinger
Ninefinger
22:34 01.01.2023.

Putrol i Slodux na ignore!

VL
BF
bf23
22:13 01.01.2023.

Ne tocim vise kod vas

VL
DU
Deleted user
22:36 01.01.2023.

Ako ne možete poslovati, slobodno prodajete benzinske postaje

VL
BJ
bjmaro
23:16 01.01.2023.

Namjerno rade nered. Zašto ? Hitno drakonsku kaznu i izbjegavati njihove usluge

VL
Avatar Asterix
Asterix
23:07 01.01.2023.

Čekaj malo, znači li ovo da je Vlada potiho vratila trošarine na staro i da bi u utorak gorivo pojeftinilo kada se ne bi uključilo povećanje trošarina za 40 i 80 lipa?

VL
BU
Bukva2
22:49 01.01.2023.

Hvala našim "vođama" što su nam dali skuplje gorivo, zaista hvale vrijedno. Dok je ovaca bit će i vune. Dalje, moje iskustvo, točio isključivo premium gorivo i otišle mi brizgaljke. I što je najgore još nas deru sa cijenom. Sramota. Bojkot, bojkot, bojkot. Samo kuća posao, a s posla usputno obavite kupovinu, sve sitnice znače itekako na mjesečnoj bazi. Pre ležerno se automobili koriste, auto na kavu, autom na šetnju, autom vamo, autom tamo. Ljudi šetajte više, em je zdravo, em će potražnja pasti, a samim time i cijene. Možete utjecati na cijenu goriva svojim ponašanjem, vrlo jednostavno. Bojkot, bojkot, bojkot vožnje gdje god možete. Ključ problema je u Vašim rukama, ali doslovno. Hvala. Cijela ova situacija je jedna velika sramota koju ne smijemo dopuštati. Vode nas žedne preko vode i još se hvale kao vidite da mi nismo reagirali koliko bi gorivo koštalo. 🤦🏻‍♂️ U Mađarskoj je 9 kuna. Ljudi hajmo izići vani na ulice, neka vide da nas ima i bojkotirate maksimalno vožnju. Čovječe tako je jednostavno, tjedan dana bojkota i vidjet ćete, samo toliko je dovoljno, samo toliko. Hajmo ljudi, ujedinimo se. Ma moliti će nas do dođemo natočiti gorivo, doslovno moliti. Vjerujte mi.

VL
SL
slovenacna2
23:19 01.01.2023.

Ljepo pise. Hrvatska vlada je napisala uredbu.

VL
EL
EldersWisdom
21:16 01.01.2023.

Ako sam dobro shvatio, drzava je povecala trosarine, a zabranjuje dizanje cijene goriva? Zvuci suludo.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.