Petrol i Crodux objavili priopćenje, državni inspektorat najavio inspekciju
Prošloga tjedna Petrol je održao prosvjed i to na način da postaje Petrola i Croduxa nisu radile između podneva i 13 sati, objašnjavajući da je razlog tomu intervencija Vlade u cijene naftnih derivata za koju tvrde da je koštala tvrtku 45,6 milijuna eura
Komentari 36
Ne točim više na Croduxu i petrolu.
Što se čeka sa kaznom Petrolu i Crodux-u.
Nisu oni u gubitku 45 milijuna eura, oni imaju dobit i sa ovim cijenama, samo što su nas manje opljačkali. Od sada više ne točim na Petrolu i Croduxu.
I mi ih bnojkotiramo. Ne privremeno - sada je to za stalno.
Mešetarenje realna cijena treba biti manja petrol se ponaša kao država u državi da netko nešto slično napravi završio bi u zatvoru
Bahati Slovenci. Tek nedavno je slovenska država zaplijenila cijelu hrvatsku kompaniju zbog neke benignosti. Tada ta hrvatska kompanija nije bila ni bahata, niti je išla u neki privatni rat protiv Slovenije, niti su podcenjivački nastupali prema Slovencima. Sve to sada Petrol radi.
Imaju profit, a unose nered, i to nekako ispadaju Putlerovi prsti.
Ne tocim kod vas vise …. Moju kunu ne vidite
Putrol i Slodux na ignore!
Ne tocim vise kod vas
Ako ne možete poslovati, slobodno prodajete benzinske postaje
Namjerno rade nered. Zašto ? Hitno drakonsku kaznu i izbjegavati njihove usluge
Čekaj malo, znači li ovo da je Vlada potiho vratila trošarine na staro i da bi u utorak gorivo pojeftinilo kada se ne bi uključilo povećanje trošarina za 40 i 80 lipa?
Hvala našim "vođama" što su nam dali skuplje gorivo, zaista hvale vrijedno. Dok je ovaca bit će i vune. Dalje, moje iskustvo, točio isključivo premium gorivo i otišle mi brizgaljke. I što je najgore još nas deru sa cijenom. Sramota. Bojkot, bojkot, bojkot. Samo kuća posao, a s posla usputno obavite kupovinu, sve sitnice znače itekako na mjesečnoj bazi. Pre ležerno se automobili koriste, auto na kavu, autom na šetnju, autom vamo, autom tamo. Ljudi šetajte više, em je zdravo, em će potražnja pasti, a samim time i cijene. Možete utjecati na cijenu goriva svojim ponašanjem, vrlo jednostavno. Bojkot, bojkot, bojkot vožnje gdje god možete. Ključ problema je u Vašim rukama, ali doslovno. Hvala. Cijela ova situacija je jedna velika sramota koju ne smijemo dopuštati. Vode nas žedne preko vode i još se hvale kao vidite da mi nismo reagirali koliko bi gorivo koštalo. 🤦🏻♂️ U Mađarskoj je 9 kuna. Ljudi hajmo izići vani na ulice, neka vide da nas ima i bojkotirate maksimalno vožnju. Čovječe tako je jednostavno, tjedan dana bojkota i vidjet ćete, samo toliko je dovoljno, samo toliko. Hajmo ljudi, ujedinimo se. Ma moliti će nas do dođemo natočiti gorivo, doslovno moliti. Vjerujte mi.
Ljepo pise. Hrvatska vlada je napisala uredbu.
Ako sam dobro shvatio, drzava je povecala trosarine, a zabranjuje dizanje cijene goriva? Zvuci suludo.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ne točim više na Petrolu