Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 5
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
čakovec
Povratak na članak

Petnaestogodišnjak nabavio i skrivao automatsku pušku

U romskom naselju Piškorovcu pretražen je stan u vlasništvu 31-godišnjaka čiji je mlađi brat nabavio pušku.

Komentari 11

OB
-obrisani-
11:14 20.01.2011.

bez postolja

VL
OB
-obrisani-
09:37 20.01.2011.

Crvena Zastava M-70, kakva Crvena Zvezda...i btw sliku je na netu lako naći a ne ovaj MG42 ili M53 Šarac, gore, brate mili po \"ilustraciji\" mogao je nabaviti i tenk...

VL
KO
kornjas
09:55 20.01.2011.

Čuj puška Crvena Zvezda, ja mislio da oni samo tenkove proizvode :-) Možda je autor mislio napisati puška Partizan M70 :-) :-)

VL
OB
-obrisani-
11:13 20.01.2011.

I ja imam vaki šarac + 3 kutije municije 7,9,,,hmmm,,,predivna stvar

VL
OB
-obrisani-
11:15 20.01.2011.

Crvena zvezda, model M-70 Koliko je meni poznato postoji cetnicka puska crvena zastava model M-70 sto je textopisac htjeo reci

VL
OB
-obrisani-
11:16 20.01.2011.

Zastava M70 ako mi ne vjerujete provjerite

VL
XN
xnet0822
12:01 20.01.2011.

No krasno, sad i maloljetnici kupuju oružje bez dozvole ... Da sam na mjestu trgovca, ne bih mu uopće prodao - već bi zvao Policiju i to smjesta !

VL
Avatar 170619890000
170619890000
12:51 20.01.2011.

NN33444 ... pa ne trebaš se čuditi komunistima što svugdje vide crvene petokrake ... a ne trebaš se ni čuditi što se svako piskaralo novinarom smatra pa pišu onako kako znaju i što znaju ... pa jučer su u ovimm istim novinama napisali da klavir-štimera u Njemačkoj čuvaju između ostalih vozila i \"sedam motora\" ... strava ...

VL
OB
-obrisani-
13:02 20.01.2011.

Najsigurnije prognoze i odličan profit, posjetite: http://vaha-tips.blog.hr/

VL
PA
Pathfinder60
13:09 20.01.2011.

M-70 od Crvene Zvezde ne postoji. M-70 (Cal. 7,9 mm) je fproizvodila Crvena Zastava is Kragujevca. A sto se tice slike sa clankom, M-70 nije ni na njoj. Pisac clanka nije vjerovatno bio u vojsci nego je upoznao oruzje preko X-Box il Nintendo console.

VL
DE
denderi
08:58 22.01.2011.

cigan koji je kupio pušku mislio je da je to igračka ...što cigan zna uopče o oružju on se razumije u sjekire i noževe....hebajte nisu ni cigani više što su nekad bili

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.