Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 34
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Vatikan - Hrvatska
Povratak na članak

Papa: Molite za moj pohod Hrvatskoj

Vatikan se nada skorom ulasku Hrvatske, koju papa naziva "dragom zemljom", u Europsku uniju

Komentari 8

OB
-obrisani-
23:11 01.06.2011.

Dakle PAPA je za to da Hrvatska udje u EU... Dobro je to znati.

VL
KA
karambita
18:35 01.06.2011.

Ne moli se nitko ni za moj pohod..smrc

VL
SI
sikert
08:43 02.06.2011.

Molili oni ili ne da njegov posjet donese obilje duhovnog blagoslova građanima RH jedino naš odnos spram drugih ljudi i rad nam mogu donijeti blagostanje a ne papa. Sam sebi pridaje puno veće značenje nego što treba a tako je radi dok je bio jurišnik SS-ove mladeži.

VL
GP
GP66
10:31 02.06.2011.

Koja faca ovaj Papa.Grozno. Vise mi izgleda kao zli carobnjak nego prvi covjek katolicke crkve

VL
Avatar mala ukrajna
mala ukrajna
11:14 02.06.2011.

Žrtve seksualnog zlostavljanja u Belgiji tuže Vatikan BRISEL - Nekoliko desetina žrtava u skandalu seksualnog zlostavljanja dece u Rimokatoličkoj crkvi u Belgiji najavili su danas podnošenje tužbe protiv Svete stolice. Papa Benedikt XVI uživa diplomatski imunitet, ali drugi vatikanski zvaničnicici i belgijski biskupi će biti pozvani da svedoče u tom slučaju, izjavio je advokat žrtava Valter van Stenbriž, a preneo Rojters. Grupa od oko 80 žrtava, za koju advokati kažu da raste iz dana u dan, saopštila je da je to prvi put u Evropi da su pravni postupci protiv Vatikana inicirani. ......... sta rec? . Koje licimerno ponasanje vatikana

VL
SI
sinaj
17:33 02.06.2011.

Lijepo je znati da će se i Jovan susresti s Papom. To je dokaz da nisu svi Srbi ljubomorni na Vatikan i Hrvatsku poput ovih naših forumaša i dezertera.

VL
Avatar kobra11
kobra11
11:04 03.06.2011.

02.06.2011. u 17:33h sinaj je napisao/la: Lijepo je znati da će se i Jovan susresti s Papom. To je dokaz da nisu svi Srbi ljubomorni na Vatikan i Hrvatsku poput ovih naših forumaša i dezertera. ......... dokaz da i medjuu Srbima ima budala alai mnogo manje nego u Hrvata.

VL
BU
bu22
20:15 03.06.2011.

E ljudi gadite mi se s tim vasim komentarima o zlostavljnju djece-kao da ih je sam Benedeto nagovorio na zlodjelo-Jeste li se zapitali ili bolje receno zapitajte se; \"TKO SAM JA DA TI SUDIM\"????? Nitko od nas nije savrsen -preziremm zlostavljnje u bilo kojem obliku, bilo djece, odraslih, starih pa cak i zivotnja.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.