Papa Franjo je 'kralj Facebooka' 2013. godine!
Izvještaj Facebooka otkriva da je baš novi poglavar Katoličke crkve bio najčešća tema na društvenoj mreži ove godine. Facebook je prebrojio broj postova u kojima se spominje određena osoba ili događaj te uključio i povezane "hashtagove".
Komentari 3
TA
nije kralj...car je
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I sto sad? U prvih deset još se našao i prekid veze, objava trudnoće, nabava kućnog ljubimca, stavljanje piercinga i odvikavanje od nečeg nepoželjnog. Pmametnom dost.