Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 133
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
7. izborna jedinica
Povratak na članak

Pankretić: Ne želimo se iza nikoga skrivati u Karlovačkoj županiji

HSS u ovoj izbornoj jedinici koalira sa Zelenom strankom jer se zalažu za zaštitu okoliša, očuvanje šuma i vode, te zabranu GMO-a

Komentari 19

Avatar jwayne
jwayne
14:08 23.10.2011.

HSS je postao sramota! Od meni drage stranke sa identiteom postali su dupelisci i beskičmenjaci kao i njihovi politički mentori. A zašto? Samo zato da se nekolicina ljudi uhljebi. To se ne odnosi samo na ovaj HSS nego i na onaj sa Tomčićem koji je slučaj za sebe.

VL
LI
liburnik
14:12 23.10.2011.

Radic i Macek se vjerojatno okrecu u grobu kada vide sto ovi danas rade...

VL
BZ
Branko Zajec
14:13 23.10.2011.

HSS koalira sa svima tko ih želi prihvatiti. Što se tiče kvalitete njihovih kandidata, dovoljno je reći ime Božidar Pankretić. To je onaj, koji nije znao voditi ministarstvo poljoprivrede, koji nije znao braniti interese seljaka, pa su ga radi toga morali smijeniti. Što se tiče zaštite šuma, i tu su jaki. Imaju direktora Hrvatskih šuma, i nevjerojatne gubitke, koje je isti napravio. Kriminal cvijeta na svim nivoima. Uz nesposobnog Friščića, ta stranka je pala na najniže grane.

VL
M2
m2
14:13 23.10.2011.

Bilo bi mi drago da Kreso Beljak udje u Sabor

VL
CH
Charles
14:59 23.10.2011.

HSS je povijesni atavizam. Ona je imala smisla u vrijeme Radića, ali danas je smisao ove stranke, u najmanju ruku, upitan. Ako se uzme u obzir da se današnja HSS nominalno zalaže za poljoprivredu, a pratično se odriče ministarstva za poljoprivredu, tada se vidi sva veličina apsurda postojanja jedne ovakve stranke: stranka se pretvorila u skupu političkih beskućnika koji traže utočište za svoje čelnike u nečijoj smrdljivoj, ali toploj, stražnici. Nije jasno zašto su Zeleni, stvarna i suvremena stranka seljaštva, poljoprivrede i zaštite prirode, pristali na suradnju s ovakvim jadnicima.

VL
BI
bilikamen
15:23 23.10.2011.

Joj, joj, joj Bižo da te japa čije, videl bi ti svoga Boga. Daj ostavi se politike i vrati se na selo, na svoju njivu i u svoju staju. Nije politika za tebe. Jadan si u tom poslu.

VL
VI
vidimškoj
15:27 23.10.2011.

Poštovani JAPA ti se u grobu vrti kao na ražnju zbog tvoje dvoličnosti i nesposobnosti. Fuj,na zelene koji sa vama žele pasti travu.

VL
PR
propalica
16:57 23.10.2011.

smeće ljudsko, prodano, bez kičme, na izborima će ti sve biti jasno. Svako poštovanje tvom pokojnom ocu, ali ti si poltron, ulizica i općenito nesposoban. Idi obrađuj zemlju...aha, pa ti ne znaš ništa o zemlji, niti o radu na istoj. Hrvatska seljačka stranka? je, ali prije 100 godina

VL
SA
sanoborec
16:59 23.10.2011.

Da, ljudi ne znaju tko je taj Beljak - zato toliko \"minusića\". Ako slučajno uđe u sabor (mada je 2.mjesto na HSS-ovoj listi skoro nemoguća pozicija) onda će HSS dobiti nešto što sada nikako nema. Inače, za one koji neznaju:: Taj Beljak je u koaliciji sa SDP-om i HNS-om, \"crna je ovca\" i \"zločesti neposlušni dečko\" HSS-a jer je odbio ići sa HDZ-om na izbore i u inat svima je išao sam i pobijedio. U drugom krugu su ga podržali SDP i HNS a ono što je najzanimljivije je da ga ni lokalni ni županijski HDZ mrze više nego SDP-ovce!!! Mada mi se čini da on njih prezire još i više. Kontraverzan je i nepoznat široj javnosti. Profesor, obrazovan, dragovoljac rata ali isto tako ima i tamnijih strana, presuda, huliganizma. Kako ga Samoborci dobro poznaju a ima i veliku podršku \"doma\", njegovo ulazak u sabor bio bi veliko osvježenje za ovakvu \"zamrlu\" hrvatsku političku scenu.

VL
LO
lojtra1
17:05 23.10.2011.

Gledajući što su u suradnji s HDZom napravili iz hrvatskog sela (a što iz svojih kućnih budžeta) bilo bi im i bolje da se sakriju. I to na duže vrijeme.

VL
CH
chemica
18:08 23.10.2011.

HSS se ne želi ni iza koga skrivati pa kod su onda vraga prepustili HDZ-u ministarstvo poljoprivrede? Evo, meni baš to liči na skrivanje iza tuđih leđa, ako ne već i na bijeg od problema. Kako god bilo, takvoj \"žmuklerskoj\" politici nije mjesto u parlamentu jedne ozbiljne države.

VL
M2
m2
18:09 23.10.2011.

@sanoborec: Kreso je jedan od najboljih mladih politicara u Hrvatskoj: ambiciozan, obrazovan, inteligentan, marljiv...odlicno vodi Samobor i vjerujem da ce daleko dogurati, ako ne na ovim, onda na iducim izborima

VL
BI
bilikamen
20:04 23.10.2011.

Vi se nećete iza nikog skrivati? ...............pa odlaskom gospodina Tomčića, HSS je flaster stranka HDZovaca. Priljepili ste se uz njih samo zato da bi ostali što duže u vrhu a svojim djelovanjem ili bolje rečeno neradom samo štetite ovom društvu. Dovoljno je reči samo ZERP. Lajaliste na sva usta a onda je Sanader radi svoje osobne koristi rekao samo TIŠINA HSS i umukli ste. Ostavite se politike, moj je savjet.

VL
BI
bilikamen
20:28 23.10.2011.

poručujem ovom liku koji je stavio minus na moj komentar da bi bilo jako dobro da se ugledate u HDSSB, u gospodu Burića, Vinkovića u ljude koji imaju muda reći istinu i koji se ne boje a ne ko vi, ko neke preljudnice, sakrivačice. Nisu vam djedovi i očevi takvi bili ali vi ste srozali HSS na zadnju rupu u svirali. Jedino što možete to je klimati glavom na Jacin i Šeksov mig.

VL
SB
sbiki13
20:51 23.10.2011.

pankretiću maknite se dupe lizci hadezeu sve ste pristali i sve oduzeli našim seljacima i ribolovcima pa šta sada ztažite nečete dobiti ovaj puta ništa fuj------------

VL
AR
arjavas
21:00 23.10.2011.

Gdje im je Petirka velika poljoprivredna proizvođačica i zaštitnica sela i seljaka?

VL
PA
paulineja
23:03 23.10.2011.

Ta koalicija nije slučajna jer se HSS cijelo vrijeme zalaže za zaštitu okoliša, očuvanje šuma i vode, te zabranu GMO-a - rekao je Pankretić......Koju oni vode brigu o šumama?-beskurlopozno ih uništavaju..na svakom koraku se vidi....

VL
PA
paulineja
23:08 23.10.2011.

A tek pogledajte što je Friščić učinio za svoje mjesto...nemaju niti pješačke staze a kamoli što drugo?Dobio lovu i boli ga glava?obični debil....HSS treba kazniti i maknuti sa političke scene jer ništa nisu napravili za selo i njihove ljude?

VL
Avatar deziderij
deziderij
06:37 24.10.2011.

Hrabre li ljudine mama mia. Oni ( i on ) se ne žele iza nikoga skrivati. A zašto bi se skrivali ako nisu ništa skrivili ? Majstori šupljih priča i zamagljivanja.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.