Panika među stanovnicima hrvatske hit destinacije: 'Za iznajmljivače je ovo propast, jednostavno kaos'
Mještani Kožina i Petrčana strahuju da će radovi na novom raskrižju i kanalizaciji uništiti turističku sezonu. Apartmani su prazni zbog buke bagera, a promet je u kaosu, kazuju. Unatoč obećanjima, mještani su skeptični da će se situacija popraviti.
Komentari 2
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Problem sa medijima danas je da im nitko ništa više ne vjeruje. Ja medije čitam kao nekad strip, zabavno je i znam da ništa nije istina