Pada tolerancija prema migrantima: Hrvatska visoko na listi zemalja koje ih najmanje prihvaćaju
Najmanje prihvaćanje migranata postoji u Sjevernoj Makedoniji, dok je najtolerantnija Kanada
Komentari 13
Hvala Bogu. Nadam se da ćemo skoro biti i prvi na toj listi. Baš sam pričao s curom iz francuske koja zna borilačke vještine zbog situacije tamo i osjeća se sigurno u Zagrebu. Pitam se zašto.
Dobro, i? Šta ste očekivali? Mi smo jedna od najsigurnijih zemalja, u Hrvatskoj mozes u bilo koje doba dana ili noci sam šetati bez problema, upravo zato jer nikad nije bilo većih miješanja naroda.
Erdogan je pokupio od EU novce i opet i dalje prijeti. EU je naivna ko Francuska sobarica.
Govorimo o izbjeglicama, azilantima ili migrantima? Kad politika nije u stanju vlastitoj publiki otvoriti perspektivu a prioritet bi stavljala na tuđe publike - onda bi sama postala motor ludila globalnog preseljavanja, a u biti to već i je. Krščanska dužnost nam je brinuti za izbjeglice i azilante - a migracija je pitanje kad zaustavimo vlastito raseljavanje populacije i preokrenemo na povratak...
I to "najmanje" je preveč!!!
Kao da su hrvati ikad imali imalo tolerancije spram migrantima ...
pa kad idim sigurnosnu situaciju u perjanicama demokracije u EU,drago mi je da smo takvi. Uostalom,zašto bi mi bilo važno mišljenje zemalja koje su bile kolonijalne sile,a sada se igraju morlalnih veličina??
Premala smo država za prihvat migranata, neka idu u Švedsku i Njemačku jer će ih tamo najbolje prihvatiti i najbolji su ekonomski uvjeti a to je ionako glavni razlog njihovog dolaska. Hrvatska bi se trebala pridružiti Višegradskoj skupini.
Vjerujem u Hrvatsku i Hrvate...dogodine smo prvi....tako nam Bog pomogao!!!
Sramota! Ionako svi iz Hrv odose na zapad, umesto da ljudima date drzavljanstva i osvezite naciju, vi tako prema njima .....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ako izuzmemo rijetke slike djece i žena, "migranti" su većinom muškarci u dobi 20-40 godina. Svi bez dokumenata, skoro svi nabrijani i agresivni. Uporni kao mazge u tome što su zamisliti. Odnekud imaju i dosta gotovine. Pitam se zašto se te čudne koincidencije više ne ističu i zašto se tim ljudima dozvoljava ono što je inače kažnjivo zatvorom?