Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 168
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
istraživanje Gallupa
Povratak na članak

Pada tolerancija prema migrantima: Hrvatska visoko na listi zemalja koje ih najmanje prihvaćaju

Najmanje prihvaćanje migranata postoji u Sjevernoj Makedoniji, dok je najtolerantnija Kanada

Komentari 13

WA
wannabenovinari
11:49 23.09.2020.

Ako izuzmemo rijetke slike djece i žena, "migranti" su većinom muškarci u dobi 20-40 godina. Svi bez dokumenata, skoro svi nabrijani i agresivni. Uporni kao mazge u tome što su zamisliti. Odnekud imaju i dosta gotovine. Pitam se zašto se te čudne koincidencije više ne ističu i zašto se tim ljudima dozvoljava ono što je inače kažnjivo zatvorom?

VL
NE
nebitnoime
11:50 23.09.2020.

Hvala Bogu. Nadam se da ćemo skoro biti i prvi na toj listi. Baš sam pričao s curom iz francuske koja zna borilačke vještine zbog situacije tamo i osjeća se sigurno u Zagrebu. Pitam se zašto.

VL
NO
NoviCovjek
11:47 23.09.2020.

Dobro, i? Šta ste očekivali? Mi smo jedna od najsigurnijih zemalja, u Hrvatskoj mozes u bilo koje doba dana ili noci sam šetati bez problema, upravo zato jer nikad nije bilo većih miješanja naroda.

VL
PV
prcko.vita
12:04 23.09.2020.

Erdogan je pokupio od EU novce i opet i dalje prijeti. EU je naivna ko Francuska sobarica.

VL
Avatar MK3
MK3
12:11 23.09.2020.

Govorimo o izbjeglicama, azilantima ili migrantima? Kad politika nije u stanju vlastitoj publiki otvoriti perspektivu a prioritet bi stavljala na tuđe publike - onda bi sama postala motor ludila globalnog preseljavanja, a u biti to već i je. Krščanska dužnost nam je brinuti za izbjeglice i azilante - a migracija je pitanje kad zaustavimo vlastito raseljavanje populacije i preokrenemo na povratak...

VL
DU
Deleted user
12:58 23.09.2020.

I to "najmanje" je preveč!!!

VL
HE
Hejterkojimrzisve
12:15 23.09.2020.

Kao da su hrvati ikad imali imalo tolerancije spram migrantima ...

VL
BF
bf22
20:14 23.09.2020.

pa kad idim sigurnosnu situaciju u perjanicama demokracije u EU,drago mi je da smo takvi. Uostalom,zašto bi mi bilo važno mišljenje zemalja koje su bile kolonijalne sile,a sada se igraju morlalnih veličina??

VL
BE
Berlioz
11:46 23.09.2020.

Premala smo država za prihvat migranata, neka idu u Švedsku i Njemačku jer će ih tamo najbolje prihvatiti i najbolji su ekonomski uvjeti a to je ionako glavni razlog njihovog dolaska. Hrvatska bi se trebala pridružiti Višegradskoj skupini.

VL
DU
Deleted user
22:38 23.09.2020.

Vjerujem u Hrvatsku i Hrvate...dogodine smo prvi....tako nam Bog pomogao!!!

VL
Avatar Aydemi Popushi
Aydemi Popushi
12:55 23.09.2020.

Sramota! Ionako svi iz Hrv odose na zapad, umesto da ljudima date drzavljanstva i osvezite naciju, vi tako prema njima .....

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.