Pacijentica kojoj nisu rekli da ima rak: Upropastili su moje zdravlje, tražim ispravljanje grešaka
Predsjednik Hrvatske liječničke komore (HLK) Krešimir Luetić rekao je kako Komora nema službenih informacija o slučaju onkološke pacijentice Line Budak koja tvrdi da joj u bolnici sedam mjeseci nisu rekli da ima rak, no tražit će očitovanje od zdravstvenih ustanova
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
iz ove priče trebali bi svi naučiti nešto...................bolnice bi trebale promijeniti način obavještavanja pacijenata što se rezultata pretraga tiče,.... to je prvo i osnovno, kao i dokumentiranje pokušaja obavještavanja, kako bi mogli dokazati da su sa svoje strane učinile sve.....................u cijeli proces treba uključiti i obiteljske liječnike , jer prije će se pacijent javiti obiteljskom liječniku nego nekom u bolnici gdje , ...budimo realni.... rijetko tko diže telefonsku slušalicu,.... a stariji ljudi nisu vični internetima , niti imaju mailove pa im preostaje samo klasični načini obavještavanja istih...