Večernji List - najnovije vijesti iz Hrvatske, svijeta, sporta, showbiza i lifestyle
Naslovnica Vijesti Svijet

Ariana Grande na Twitteru: Slomljena sam! Žao mi je...

"Manchester je već pretrpio terorističke napade, no nisu ga slomili. Ovaj put napadnuti su najranjiviji u našem društvu – mladi i djeca. Napadači žele posijati strah i podijeliti društvo. Ali to neće uspjeti", poručila je Rudd
23. svibnja 2017. u 07:32 5 komentara 4965 prikaza
ariana grande
Foto: Instagram

"Slomljena sam. Žao mi je iz dubine svog srca. Nemam riječi"

To su riječi koje je pjevačica napisala na Twitteru nakon eksplozije koja se dogodila sinoć tijekom njezina koncerta u Manchesteru. 

 

 

 

Britanska ministrica unutarnjih poslova Amber Rudd nazočit će jutarnjem sastanku Cobre, posebnog vladina tijela za izvanredne situacije.

– Bio je to barbarski napad, namjerno usmjeren na neke od najranjivijih u našem društvu – mlade ljude i djecu na pop-koncertu. Moje misli i molitve su s obiteljima žrtava. Zahvaljujem svim službama koje su cijelu noć na terenu, odradile su težak posao.

ariana grande
1 / 32
Kaos u Manchesteru

Sastanku Cobre predsjeda premijerka Theresa May, piše Guardian. 

– Manchester je već pretrpio terorističke napade, no nisu ga slomili. Ovaj put napadnuti su najranjiviji u  našem društvu – mladi i djeca. Napadači žele posijati strah i podijeliti društvo. Ali to neće uspjeti – poručila je Rudd.

NEVJEROJATNO!
Fotografija s vjenčanja otkrila tajnu njezina supruga: 'Posumnjala sam kad sam vidjela muževe sestre'
Ranoranilac ili noćna ptica?
Noćna sova - Kako večernji tip ljudi preživljava u jutarnjem svijetu?
 • Deleted user:

  Smrc, kme, smrc... Jaka vajda od toga... Najžalosnije što za razliku od Mađara i Poljaka ovi naši briselski uvlakači i klimavci ne odustaju od uvoza budućih terorista makar je jasno kao dan što se sprema nama i još više našoj ... prikaži još!j djeci s tim kemičarima, doktorima i inženjerima...

 • golub Vaso:

  UK zadnjih tristo godina terorizira mnoge narode

 • Avatar nekakav
  nekakav:

  uspjeli su. pogledajte kolko košta osiguranje, kolko košta sve ovo da se sanira, i ubuduće se ukalkulirati moraju i troškovi pregleda, osiguranja.... pogledajte strah. pogledajte koje mjere će se poduzeti, i kakve mjere početi provoditi. ne kužite vi poantu. ljudi ... prikaži još! žive u sve većem strahu, a koji pak paralizira razumne reakcije i postupke. zapadna europa polako počinje živjeti ko ljudi u bejrutu, ne znaju dal će doći živi iz dućana. žalosno, da ne shvaćate da 'oni' uzvraćaju. bez brige, korporacije radi kojih su svi osvajački ratovi protiv arapa vođeni, će i dalje lagodno i udobno živjeti, a vama uvaliti priču, koju ćete progutati, da imaju rješenja za povećanje sigurnosti. lokalni političari će i dalje govoriti da će vam oni osigurati sigurnost i slobodu.