Ovo je bila jedna od najsigurnijih zemalja EU, sad ima više eksplozija od SAD-a, najveći problem su bande
ministar pravosuđa Gunnar Strömmer nedavno je komentirao nagli porast nasilja koji je uslijedio od Nove godine. Prema njegovim riječima, građani ne bi smjeli prihvatiti ovakvu situaciju kao normalnu
Komentari 6
Još malo otvorenih granica, ajmo. Što su tražili to i imaju. Tako im i treba.
Welcome jes jes .Kako je progresivna Država sa svojim woke ideologijama umištila vlastito društvo i zemlju. A nama su tu državu ,od Pusičke do Rade Borić, naturali na nos kao uzor.
Frau merkel I poslušnici mi padaju na pamet
Što mislite zašto nisu otišli u kinu bogate arapske zemlje jer zna se kako bi završili kada bi i započeli nešto pa Iran je protjerao više od 2 milijuna Afganistanaca
Ma nemoguće....to je miroljubiva religija
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Otvoreno drustvo , a bijelac ne smije uci u neke cetvrti a u ostalima ima alarme i tjelohranitelje , cemu je svrha bogastva ako zivis u kavezu