Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 184
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
MNOGI ZA NJU NISU ČULI
Povratak na članak

Ova neobična voćka privlači sve više pažnje: Još je rijetkost u Hrvatskoj, a kilogram može doseći i 12 eura

Zbog izražene arome često se kombinira s drugim bobičastim voćem, a dobro podnosi i zamrzavanje bez znatnijeg gubitka kvalitete

Komentari 2

KR
Krasnojarsk
21:08 06.07.2026.

S godinama ju sve više cijenim...

VL
CH
chemica
19:42 06.07.2026.

Imao sam jednu joštu prije tridesetak godina. Okus, nije loše. Otpornost na boleštine, vrhunska. Jedini je mali ogavnjikavi problemčić bio nakazni "repić" na dnu ( ili vrhu, kako gledaš). Odgrizeš pa ispljuneš, tako da je nakon što se osušila nisam više sadio. Rekao bih, ništa naročito. Preferiram maline. Staviš je cijelu v gubec i nema brige da ti zapne u grlu.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.