Otmica u Aurori: Tri žrtve pronađene mrtve, napadač ubijen
Policija je nakon nekoliko sati bezuspješnog pokušavanja pregovaranja ušla u kuću i ubila napadača.
Komentari 5
ah, kako je lijepo u Americi... dajte mi zelenu kartu, hoću i ja živjeti tamo...
" ... u americkom gradicu Aurori u SAD-u ,,," Zadivljujuca razboritost "prevodioca - novinara". Zvuci gore nego: ...u hrvatskom gradicu Mrdusa Donja, Republika Hrvatska. U Americi je uobicajeno iza naziva mjesta (grada) navesti ime savezne drzave jer ima mnogo gradovaradova istih imena ali u svakoj drzavi je samo jedan takova imena.
to vam je sve posljedica gmo, fast food i liberalizacije....sve je to poludilo, a netko lupa lovu i trlja i dalje ruke, jer su ljudi nepametni i povodljivi
Taj američki način demokracije svakim danom i sve više možemo vidjeti i u našim gradovima i mjestima. Sve negativni i loše se preselilo k nama , a dobre i uređene stvari se skrivaju i ne žele provesti kod nas.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Nepokolebljivi ne pravi se pametan, dovoljno je covjek napisao. To je ta demokracija, a jos uvijek se ovi Amerikanci bore da imaju sto vise oruzja. Zadrta, arogantna i nepismena nacija.