Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 97
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
tragedija u sad-u
Povratak na članak

Otmica u Aurori: Tri žrtve pronađene mrtve, napadač ubijen

Policija je nakon nekoliko sati bezuspješnog pokušavanja pregovaranja ušla u kuću i ubila napadača.

Komentari 5

Avatar niko_svetinja
niko_svetinja
09:32 06.01.2013.

Nepokolebljivi ne pravi se pametan, dovoljno je covjek napisao. To je ta demokracija, a jos uvijek se ovi Amerikanci bore da imaju sto vise oruzja. Zadrta, arogantna i nepismena nacija.

VL
IP
info_punkt
20:40 05.01.2013.

ah, kako je lijepo u Americi... dajte mi zelenu kartu, hoću i ja živjeti tamo...

VL
NE
Nepokolebljiv
21:16 05.01.2013.

" ... u americkom gradicu Aurori u SAD-u ,,," Zadivljujuca razboritost "prevodioca - novinara". Zvuci gore nego: ...u hrvatskom gradicu Mrdusa Donja, Republika Hrvatska. U Americi je uobicajeno iza naziva mjesta (grada) navesti ime savezne drzave jer ima mnogo gradovaradova istih imena ali u svakoj drzavi je samo jedan takova imena.

VL
OB
-obrisani-
21:54 05.01.2013.

to vam je sve posljedica gmo, fast food i liberalizacije....sve je to poludilo, a netko lupa lovu i trlja i dalje ruke, jer su ljudi nepametni i povodljivi

VL
OM
omer
06:37 06.01.2013.

Taj američki način demokracije svakim danom i sve više možemo vidjeti i u našim gradovima i mjestima. Sve negativni i loše se preselilo k nama , a dobre i uređene stvari se skrivaju i ne žele provesti kod nas.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.