Otkrivena još jedna prijevara: Nastavnik s krivotvorenom diplomom predavao 18 godina u školi
Tako je stekao protupravnu imovinsku korist u obliku isplate plaća u iznosu većem od 1.360.000 kuna
Komentari 10
Kad netko radi posao u skoli kao nastavnik i to 18 godina bez diplome i na kvaliteti nastave sa falsificiranom diplpmom i nitko to ne primijeti, onda to znaci, da je to inteligentan covjek cije znanje nije nista manje, nego nekoga sa "pravom" diplomom. Covjek je mozda napravio prekrsaj, ali nije nikako stekao nekakvu "protupravnu" imovinsku korist, jer je za te novce radio i kvalitetno odradio svoj posao. A usput receno ne vidim nikakve razlike u tome, dali je netko kupi
I što sad? Jel čovjek redovito dolazio na posao? Da li je bilo prigovora na njegov rad? Ako je redovito dolazio i ako nije bilo prigovora na njegov rad - onda se može smatrati da je izvršen rad. Povrat sredstava školi?!? Za šta točno? Za izvršen rad?
Ne znam kako će reagirati ODO u Virovitici ali ODO u Osijeku bi kaznenu prijavu zbog uporabe krivotvorene diplome ili svjedodžbe iz 2001. godine odbacili zbog zastare, vjerovali ili ne.
Sve one generacije kojima je predavao vratiti u OŠ,da baš😈
Vec je takav slucaj pao na sudu. Ucitelj je bez obzira na prevaru sa diplomom tj sa kvalifikacijom za posao ucitelja/profesora radio i zaradio sve te place pa nema osnove za povrat tako stecenog novca. Kad se osvrnem na svoje ucitelje i profesore manje od pola ih je bilo na visini zadatka. Ostali su slepali kroz sustav i bili podkapacitirani bez obzira na zvanicne kvalifikacije. Bilo je i 4 opasno bolesne osobe koje su inekako zmakle sluzbenoj dijagnozi.
Ako je nastavnik s krivotvorenom diplomom koji je predavao 18 godina u školi pravi hrvat koji štuje lik i djelo osuđenih haških robijaša za ratne zločine treba ga proglasiti za nevinog hrvatskog viteza edukacije i falsifikacije.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ja znam ljude koji s krivotvorenom ili kupljenom vojnom mirovinom tako žive već 25 godina i nikog to nije briga. Ostavite se onoga koji barem radi za tu gamad, nego primite se uhljeba koji nas sišu kao krpelji.