Osječanka (33) se dopisivala s lažnim američkim vojnikom. Poslala mu 60.000 eura, ostala bez novca
Nepoznati počinitelj je od 9. listopada 2023. godine do kraja srpnja 2024. godine putem društvene mreže stupio u kontakt s 33-godišnjakinjom, kojoj se predstavio kao američki vojnik. Ona mu je, zbog lažnog prikazivanja činjenica, u više navrata uplatila 60.000 eura.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Htjela je da dođe i živi sa njom za 60 tisuća eura