Osim HUS-a u četvrtak prosvjeduju i radnici Luke
Pisali smo Jadranki Kosor tri puta, ali bez rezultata. Luka je prazna, propast ćemo! – kaže Ljiljana Kuzmanić, organizatorica lučkog prosvjeda. Doći će, kao i na prosvjede prije godinu dana, kamionima.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0