Oružana pljačka u Šibeniku: Djelatnik odbio dati gotovinu pa mu propucali obje noge
Kada mu je zaposlenik (38) odbio predati gotovinu, kriminalac je pucao u njega iz vatrenog oružja.
Komentari 24
Neznam zašto netko glumi heroja i štiti tako tuđi novac, neće mu nitko dati nove noge .
Zastitari imaju naputak da u slucaju pljacke ne pruzaju otpor da legnu na pod i zapamte glasove razbojnika i vrstu obuće... i to je to. Lova je osigurana, ova buda.letina je mislila da ce mu nove noge izrasti ili da ce mu netko reći hvala, neki stvarno žive u bajkama ili previse gledaju americke filmove.
J... novac bitno je da nitko ne bude ozljeđen ali sad je kasno. Sreća nije mu pucao u stomak.
Banke, kladionice i automat klubovi su legalni pljačkaši!
Još jedan heroj. Al ti si metke popušil, i kaj sad. Budi sretan da si živ a mislim da budeš drugi put dal osiguranu lovu. Niko ti to nebu cijenil.
Hrvatska je postala jako ugrožena zemlja od svih vrsti kriminala. Bijeda i siromaštvo čine svoje,sve smo sličniji Brazilu. A ovaj što je glumio heroja je dobro i prošao,mogao je i poginuti. I u noge metak može biti smrtonosan,da ne govorimo u glavu ili srce.
Žao mi je čovjeka, pogotovo ako je Hrvat-katolik prisiljen raditi u sotonističkoj djelatnosti.
Poceli i doktori da vjeruju. Napredujemo.
J... novac bitno je da nitko ne bude ozljeđen ali sad je kasno. Sreća nije mu pucao u stomak.
Budala
ušo je u kockarnicu i tražio Gotovinu, rekli su mu da nije navraćao i neka svrati u pakoštane da bi tamo mogao biti. a ak ima love da odigra nešto možda i dobije
drzava postala poligon..
Ma mi poduzetni pravi hrvati smo aktivni i za Božič i ako zagusti onda pomoču udruženog pothvata i pucnjave dojdemo kao svoji do novog svoga.
Navijač - zašto glumi heroja? Za to što mi je to posao. Tebi teško shvatiti da posao za koji si plaćen trebaš raditi. Makakv god da je i ma koliko da si plaćen.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Svaku dan smo svjedoci pljački , razbojstva i zličina svake vrste. Zašto? Jer su kazne, ako te i uhvate, blage, simbolične. Pa se jednostavno isplati krenut u "akciju" jer se uz dobrog odvjetnika i naše suce brzo nađeš na slobodi. Goli otok je bio zakon, a ovo danas je cirkus od sudstva i kazni.